Velká dámská peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-29921-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 357 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
759 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
906 Kč
Made in EU
2 053 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 208 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
3 239 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 905 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
od 1 932 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 171 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 117 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
677 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská peněženka z lakované kůže v červené barvě se zapínáním na zip - Peterson
- Vyrobeno z přírodní kůže.
- Pečlivé provedení a promyšlené uspořádání interiéru.
- Drží osvědčení o registraci.
- Vybaven RFID ochranou.
- Praktické zapínání na patentky a pevný zip.
- Elegantní detaily ve zlaté barvě.
Funkční interiér – karty a dokumenty pod kontrolou
- Uvnitř najdete 13 slotů na karty , které umožňují pohodlný přístup k běžným platebním prostředkům nebo věrnostním kartám.
- Peněženka je navíc vybavena 2 přihrádkami na dokumenty – dostatečně prostornými pro občanský průkaz, řidičský průkaz nebo technický průkaz.
Přihrádky na mince a bankovky
- Uvnitř peněženky je samostatná kapsa na zip na mince. To pomáhá udržovat mince uspořádané a chrání je před nechtěným vysypáním .
- 2 prostorné přihrádky umožňují pohodlné ukládání bankovek – bez nutnosti jejich skládání nebo mačkání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051264801 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 482 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
893 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 152 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
694 Kč
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže, zapínání na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 600 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní a eko kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 540 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
928 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
