Dámská horizontální peněženka z ekokůže, zapínání na zip a druk
Kód: ROV-29918-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 769 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 072 Kč
Made in EU
3 586 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 109 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
2 209 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 339 Kč
Made in EU
1 432 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
800 Kč
Made in EU
od 1 932 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 171 Kč
Made in EU
2 747 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 616 Kč
Made in EU
3 123 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 837 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
776 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 155 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
645 Kč
Detailní popis produktu
Dámská horizontální peněženka z vínové ekokůže, zapínání na zip a druk - Peterson
Tato peněženka je vyrobena z odolné, vysoce kvalitní ekokůže.
Její nadčasový design, doplněný zlatými kovovými prvky, vám dodá pocit módy i pohodlí! Tento horizontální model se zapíná klopou na patentní knoflík. Přední stranu zdobí logo značky.
Peněženka je vybavena systémem STOP RFID , který chrání vaši kartu před krádeží.
Vnitřní organizace
Peněženka se zapíná na patentku a zip . Po otevření se vám odhalí prostorná přihrádka, do které se vejde:
- 6 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti.
- Dvě přihrádky na větší dokumenty. Snadno se do nich vejde váš technický průkaz vozidla;
Přihrádky na karty a dokumenty jsou chráněny podšívkou s potiskem loga . Ta zabraňuje oděrkám o umělou kůži při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Pohodlný přístup k penězům
Své mince můžete schovat v:
- 1 dvojitá kapsa na zip. Tato kapsa je samostatnou částí peněženky.
Bankovky můžete uchovávat v:
- 1 otevřená , široká přihrádka . Je velmi prostorná, vejde se do ní spousta papírových peněz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051249051 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Bordová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 147 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
691 Kč
Made in EU
1 442 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
869 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
Dámská lakovaná kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
786 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
620 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
651 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
651 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 062 Kč
–39 %
Malá kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
