Žebrovaná dámská peněženka
Kód: ROV-30003-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
975 Kč
Made in EU
1 877 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 049 Kč
Made in EU
2 660 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 565 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
906 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
2 747 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 616 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
954 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
578 Kč
Detailní popis produktu
Béžová, žebrovaná dámská peněženka z přírodní a eko kůže - Peterson
- Unikátní design s žebrovanou texturou.
- Vyrobeno z kombinace přírodní a eko kůže.
- Zapínání na patentku a háček pro snadné použití.
- RFID přestává chránit vaše data.
- Praktický formát, ideální pro většinu tašek.
- Značková krabička součástí balení.
Dobře promyšlený interiér
- Vnitřek peněženky nabízí až 10 vyhrazených slotů na karty, díky kterým budete mít rychlý přístup k těm nejdůležitějším.
- Tři další přihrádky jsou ideální pro uložení dokumentů nebo vizitek. Promyšlené uspořádání zajišťuje, že vše má své místo a je vždy po ruce.
Hotovost pod kontrolou
Tento model nabízí klasickou přihrádku na bankovky a přihrádku na mince se zapínáním na sponu . Navzdory kompaktním rozměrům byl interiér navržen s ohledem na maximální funkčnost, usnadňuje každodenní používání a organizuje obsah.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051262425 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Béžová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–39 %
Elegantní kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
881 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
620 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká vertikální peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 062 Kč
–39 %
Malá kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 147 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
691 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní a eko kůže s magnetickým a zipovým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
821 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 048 Kč
–39 %
Velká lakovaná dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
632 Kč
Made in EU
1 152 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
694 Kč
Made in EU
1 062 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
1 123 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
676 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
