Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Kód: ROV-31233-UNIW ROV-31236-UNIW ROV-31235-UNIW ROV-31234-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
4 003 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 355 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 911 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
3 597 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 116 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
920 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
909 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
944 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
978 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
2 209 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 339 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty bez rukávů s pasem A090
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 081 Kč
Detailní popis produktu
Malá černá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip, vyrobená z přírodní a eko kůže - Peterson
- Kompaktní formát – malý a lehký, snadno se vejde do jakékoli tašky nebo dokonce do kapsy kabátu či bundy.
- Průhledná kapsa na zadní straně – ideální na kartu, průkaz totožnosti nebo dokument, ke kterému potřebujete rychlý přístup.
- RFID zabezpečení – účinná ochrana bezkontaktních karet před neoprávněným čtením dat.
- Dvojitá kapsa na mince – zapíná se zipem, usnadňuje třídění mincí a udržování pořádku.
- Elegantní balení – peněženka je zabalena v estetické krabičce, takže je perfektním dárkem.
Karty a dokumenty vždy po ruce
- Uvnitř najdete sedm přihrádek určených pro platební, věrnostní a městské karty . Přihrádky jsou uspořádány pro snadný přístup bez zbytečného přehazování a hledání.
Perfektní řešení pro minimalistické potřeby.
Hotovost - žádné kompromisy
- I přes své malé rozměry nabízí peněženka klasickou přihrádku na bankovky .
- K dispozici je samostatná dvojitá kapsa na zip na mince – bezpečná, prostorná a mimořádně pohodlná na používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 35 |
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 284 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
773 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
