peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Kód: ROV-31047-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 756 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 621 Kč
1 671 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
1 332 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Made in EU
2 301 Kč
–41 %
Elegantní šaty vypasovaného střihu a 3/4 rukávu A342
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 354 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 171 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 911 Kč
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Detailní popis produktu
Červená dámská peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla - Peterson
- Přírodní lakovaná kůže | Dámská peněženka vyrobená z vysoce kvalitní přírodní kůže s lakovanou úpravou, s masivním kovovým kováním.
- Prostorný a funkční interiér | Velká dámská peněženka snadno pojme platební karty, dokumenty, bankovky a mince a zajistí tak dokonalou organizaci.
- Výrazný prémiový styl | Červená dámská peněženka s krokodýlím vzorem kombinuje klasickou eleganci s moderním designem. Reliéfní textura inspirovaná krokodýlím vzorem umocňuje luxusní pocit.
- RFID ochrana | Dámská kožená peněženka vybavená RFID systémem , který chrání data uložená na kartách před krádeží.
- Připraveno na dárek | Peněženka je zabalena v elegantní, značkové krabičce – perfektní dárek pro ženu.
Prostorný interiér pro karty a dokumenty
Dámská peněženka Peterson je navržena s ohledem na maximální funkčnost:
- 9 přihrádek na karty , včetně jedné průhledné – ideální na dokumenty nebo fotografie.
- 3 kapsy na dokumenty , včetně technického průkazu.
Dokonalá organizace hotovosti
Promyšlený design peněženky zajišťuje pohodlné uložení peněz:
- 3 přihrádky na bankovky.
- Dvojitá kapsa na mince se zapínáním na knoflík.
Další praktické vybavení
Zadní kapsa umožňuje rychlý přístup k dokumentům, zatímco přihrádka na zip uvnitř peněženky umožňuje bezpečné uložení drobných předmětů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051293580 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 186 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 061 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
639 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 277 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
770 Kč
Made in EU
1 421 Kč
–39 %
Klasická kožená dámská peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
856 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
892 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
