Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31307-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 697 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
905 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
Made in EU
3 988 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 346 Kč
Made in EU
2 936 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 640 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
682 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Detailní popis produktu
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku - 4U Cavaldi
Tato červená dámská peněženka 4U Cavaldi® je navržena pro každodenní použití. Její chytrý design nabízí více přihrádek, zatímco horizontální uspořádání a pohodlné zapínání na patentku umožňují rychlý přístup k vašim věcem.
Nejdůležitější výhody peněženky:
- Prostorný a rozsáhlý systém přihrádek - mnoho míst na karty, dokumenty a bankovky.
- Pojme váš technický průkaz - perfektní peněženka na doklady k autu.
- Praktické zapínání na patentku - rychlé a pohodlné otevírání.
- Samostatná kapsa na mince - dvojitá přihrádka na mince.
- Místo pro fotografii - speciální kapsa s okénkem.
- Horizontální formát - pohodlný přístup k obsahu.
- Klasická červená barva - nadčasová a výrazná.
Promyšlený interiér - vše na svém místě
Peněženka je navržena tak, aby uchovávala nejdůležitější věci, které s sebou nosíte každý den. Uvnitř najdete:
- 5 slotů na karty - ideální pro platební karty, věrnostní karty nebo vizitky.
- 4 kapsy na dokumenty - i pro dokumenty většího formátu.
- Fotookno - pro fotografii milované osoby.
- 3 přihrádky na bankovky - pohodlné uložení hotovosti.
- 1 dvojitá kapsa na mince - zapíná se kovovou sponou.
- 2 přihrádky na zip.
Díky tomu je to peněženka na karty a dokumenty, která vám pomůže udržet si přehled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051125454 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 17,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 76.5 |
Made in EU
1 379 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
831 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
lakovaná peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 340 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
807 Kč
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
1 148 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
692 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
713 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
peněženka střední velikosti na zip, vyrobená z lakované ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
564 Kč
–39 %
Malá, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
340 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s horizontálním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Dámská vertikální peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
