Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31030-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
Made in EU
2 321 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 365 Kč
Made in EU
4 003 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 355 Kč
Made in EU
3 162 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 860 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
1 332 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty bez rukávů s pasem A090
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 081 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Elegantní šaty vhodné do kanceláře A078
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
978 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka se zapínáním na patentku, vybavená RFID systémem - Peterson
- Nejvyšší kvalita | Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže, vyznačující se nadprůměrnou odolností. Výběrem peněženky z tohoto materiálu si můžete být jisti, že kupujete takovou, která vám vydrží roky.
- Klasická elegance | Peněženka v nadčasovém stylu a elegantní barvě s decentním logem na přední straně. Vyberte si doplněk, ve kterém se budete cítit módně a pohodlně.
- Přihrádka na karty | Peněženka má mnoho praktických přihrádek a kapes, takže se do ní vejdou všechny vaše karty a dokumenty
- Ideální jako dárek | Peněženka je dodávána ve značkovém pouzdře. Ušetřete čas hledáním pouzdra, pokud dáváte tuto peněženku jako dárek!
Uspořádejte si karty
Peněženka je dodávána s:
- 5 přihrádek určených pro karty, vizitky nebo dokumenty ;
- 4 kapsy na dokumenty většího formátu, například osvědčení o registraci v přebalu od Ministerstva komunikací;
- 1 přihrádka na zip všitá uprostřed peněženky.
Přihrádky na karty a dokumenty jsou chráněny oděruvzdornou podšívkou s potiskem loga . To zabraňuje poškození kůže při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Sekce hotovosti
Peněženka také nabízí dostatek prostoru pro vaši hotovost. Kapsy na peníze a přihrádky na karty jsou také podšité odolnou proti oděru .
- Mince si můžete uložit do tří kapes. Dvě se zapínají na zip, třetí na patentku. Jsou velmi prostorné, takže se z nich mince snadno vyjímají.
- K dispozici jsou 3 samostatné přihrádky na bankovky . Tento počet kapes vám umožňuje oddělit bankovky, pokud například používáte více než jednu měnu.
Další zadní kapsa
Kapsa na zadní straně peněženky je velmi praktická. Můžete si do ní uložit nejčastěji používanou kartu nebo ji použít jako místo na jednorázové jízdenky na veřejnou dopravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051297144 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Tloušťka: | 4 cm |
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 599 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 795 Kč
–39 %
Klasická, velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
