Velká dámská peněženka z ekokůže se vzorem plameňáků
Kód: ROV-31300-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 744 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
974 Kč
Made in EU
1 305 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
3 584 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 108 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
3 352 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 972 Kč
Made in EU
2 052 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 207 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
905 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
951 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
577 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská peněženka z ekokůže se vzorem plameňáků - 4U Cavaldi
Hledáte doplněk, který vynikne při každodenním nošení? Tato dámská peněženka 4U Cavaldi zaujme svou decentní modrou barvou a trendy vzorem plameňáků. Jemně duhový povrch jí dodává moderní nádech a dokonale odpovídá současným trendům. Je to perfektní volba pro ženy, které si cení funkčnosti v kombinaci s originálním designem.
Proč to stojí za to?
- originální peněženka s plameňákem - vyniká mezi klasickými modely,
- peněženka na karty a dokumenty - funkční uspořádání,
- vlastní osvědčení o registraci,
- peněženka se zipem a patentkou - pohodlí a bezpečnost,
- lehké a praktické pro každodenní použití.
Promyšlená organizace - vše na svém místě
Tato prostorná dámská peněženka je navržena pro usnadnění každodenního používání:
- 8 slotů na karty – rychlý přístup k nejdůležitějším kartám,
- 2 kapsy na větší dokumenty – např. technický průkaz,
- 1 přihrádka na bankovky,
- 1 kapsa na mince na zip,
- místo pro fotografie milovaných.
Díky horizontálnímu designu je vše přehledně uspořádané a snadno dostupné.
Bezpečné zapínání - zip + patentka
Peněženka kombinuje dvě praktická řešení:
- zip - zajišťuje kapsu na mince,
- západka - pohodlné a rychlé uzavření celé věci.
Tato kombinace zajišťuje, že obsah je během každodenního používání dobře chráněn.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051025068 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Světle modrá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | zwierzęcy |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 16 cm |
| Tloušťka: | 1 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 24 |
Made in EU
699 Kč
–39 %
dámská peněženka ve stylu penálu z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
lakovaná peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
981 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
591 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
649 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
1 379 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
831 Kč
Made in EU
1 791 Kč
–39 %
Klasická, velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
519 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
313 Kč
Made in EU
564 Kč
–39 %
Malá, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
340 Kč
Made in EU
564 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
340 Kč
Made in EU
663 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
400 Kč
Made in EU
1 242 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
