peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Kód: ROV-30864-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
909 Kč
Made in EU
1 362 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
Made in EU
3 132 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 843 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 663 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
2 611 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 459 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Detailní popis produktu
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku - Peterson
- Přírodní kůže – Vyrobeno ze speciálně vybrané přírodní kůže, která zaručuje dlouhou životnost.
- Promyšlená organizace – Má mnoho přihrádek na karty, dokumenty a hotovost, což zajišťuje pořádek a pohodlí.
- Bezpečné zapínání na patentku – Chrání obsah peněženky a zabraňuje nechtěnému otevření.
- Vejde se do technického průkazu vozidla – Perfektní volba pro ženy, které potřebují peněženku s větším prostorem na dokumenty.
Praktické přihrádky
Peněženka nabízí:
- 7 slotů o velikosti identifikační karty , ideální pro bankovní karty, věrnostní karty nebo vizitky.
- 5 kapes pro dokumenty většího formátu .
Sekce hotovosti
- Peněženka je vybavena 2 prostornými přihrádkami na bankovky, které pojmou značné množství hotovosti.
- Mince si můžete uložit do prostorné kapsy se zapínáním na patentku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051256639 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
868 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
726 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
892 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Dámská peněženka s krokodýlím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
