Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31209-UNIW ROV-31212-UNIW ROV-31211-UNIW ROV-31210-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 154 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
645 Kč
Made in EU
1 327 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
741 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
682 Kč
Made in EU
1 277 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
774 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
916 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Detailní popis produktu
Velká černá dámská peněženka se zapínáním na patentku - Peterson
- Velká a velmi prostorná – snadno se do ní vejde karta, dokumenty, bankovky i mince.
- Elegantní reliéfní kůže s unikátní strukturou, odolná vůči každodennímu používání.
- RFID ochrana – ochrana bezkontaktních karet před krádeží dat.
- Praktické zapínání na patentní patent – rychlý přístup a bezpečnost obsahu.
- Zlaté detaily dokonale ladí s barvou pleti.
- Baleno ve značkové krabičce – hotový nápad na elegantní dárek.
Funkční interiér - pořádek v každé situaci
Vnitřek peněženky byl navržen pro maximální pohodlí při používání.
- 5 slotů na karty - ideální pro platební karty, věrnostní karty nebo řidičské průkazy.
- 2 přihrádky na dokumenty – vhodné pro technické průkazy nebo větší dokumenty.
Přehledné uspořádání kapes vám umožní rychle najít to, co potřebujete.
Podšívka s logem značky dodává eleganci a chrání obsah před oděrem.
Prostorné přihrádky na bankovky a mince
- 3 samostatné přihrádky na bankovky – umožňují pohodlné oddělení hotovosti, účtenek nebo různých měn.
- Kapsa na mince se zapínáním na patentku - bezpečná a snadno použitelná.
- Široký otvor zajišťuje pohodlí při každodenním používání peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
819 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže, reliéfní vzor
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
lakovaná peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 046 Kč
–39 %
dámská peněženka na karty, přírodní a eko kůž
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
630 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
519 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 340 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
807 Kč
Made in EU
1 472 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka-penál z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
887 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na karty z reliéfní ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
dámská peněženka ve stylu penálu z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
Malá kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
