Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Kód: ROV-30582-UNIW ROV-30583-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
1 275 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
773 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
2 755 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 621 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
od 986 Kč až –50 %
kožené šaty s košilovým límcem – elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 493 Kč
Made in EU
4 001 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 354 Kč
Made in EU
3 160 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 859 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 571 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
2 268 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 267 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z béžové ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla - Peterson
- Vysoce kvalitní zpracování s důrazem na detail.
- Pevná a estetická magnetická spona.
- Funkční uspořádání přihrádek na karty, doklady a hotovost.
- Další kapsa na zip na mince.
- Promyšlená velikost – vejde se do ní technický průkaz.
- Součástí je elegantní dárková krabička.
Dobře promyšlený interiér
- Peněženka nabízí až 12 vyhrazených slotů pro platební nebo věrnostní karty , takže je máte vždy po ruce.
- Navíc je zde speciální přihrádka na dokumenty a průhledná kapsa, ideální například pro občanský průkaz nebo fotografii blízké osoby.
Místo pro hotovost
Uvnitř najdete dvě prostorné přihrádky na bankovky, které vám pomohou udržet si přehled a rychle najít potřebnou částku. Samostatná kapsa na mince na zip chrání drobné a zajišťuje pohodlí při každodenním používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Béžová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Tloušťka: | 1,5 cm |
Made in EU
909 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
1 380 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
831 Kč
Made in EU
909 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Klasická kožená dámská peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
855 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
713 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
vertikální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
1 341 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 263 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
761 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
513 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
725 Kč
Made in EU
1 380 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
831 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
