Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Kód: ROV-30827-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
1 117 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
677 Kč
od 1 124 Kč až –50 %
Dámské dvoudílné šaty s límečkem – s přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 562 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
2 669 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 570 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
920 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
2 108 Kč
–41 %
Šaty s dlouhým rukávem a midi délkou A321
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 240 Kč
Made in EU
2 059 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 212 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 831 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku - Peterson
- Vysoce kvalitní přírodní kůže zaručuje odolnost a elegantní vzhled.
- Kompaktní velikost, která se perfektně vejde do každé tašky.
- Bezpečné zapínání na patentku.
- Správný počet přihrádek pro všechny nejdůležitější věci.
- Drží osvědčení o registraci.
- Pečlivě vyrobené – ideální i jako dárek .
Přihrádky a sloty na karty
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby co nejvíce usnadnil každodenní organizaci.
Má sedm slotů na karty, ideálních pro platby, dokumenty a věrnostní karty. Peněženka navíc nabízí šest dalších přihrádek, ideálních pro účtenky, vizitky a méně často používané dokumenty.
Přihrádky na mince a bankovky
- Peněženka je vybavena jednou praktickou kapsou na mince se zapínáním na patent, takže vaše mince jsou vždy dobře chráněny.
- Dvě oddělené přihrádky na bankovky umožňují flexibilní organizaci, například podle nominální hodnoty nebo měny. To je skvělé řešení pro ty, kteří si cení organizovanosti a rychlého přístupu k hotovosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051255861 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 40 |
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
1 382 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
833 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 500 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
1 061 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
639 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–39 %
vertikální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
738 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
892 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká, horizontální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
