Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Kód: ROV-30748-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
909 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
746 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 831 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
978 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
1 769 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 072 Kč
Made in EU
2 611 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 459 Kč
Made in EU
1 362 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
Made in EU
3 132 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 843 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
2 046 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 240 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
909 Kč
Made in EU
3 597 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 116 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami - Peterson
- Vyrobeno z ekokůže.
- Vysoká funkčnost.
- Až 12 slotů na karty – ideální pro platební karty, věrnostní karty a dokumenty standardního formátu.
- Samostatná přihrádka na mince uzavíratelná odolným zipem - pohodlný přístup a bezpečnost.
- 1 přihrádka na bankovky.
- 2 kapsy na větší dokumenty - vejde se do nich mimo jiné i váš technický průkaz.
- Praktické fotookénko .
Přihrádky na karty a dokumenty
Uvnitř najdete praktické a dobře organizované uspořádání, které zajišťuje, že každý prvek má své místo.
Peněženka je vybavena:
- 12 slotů na karty – ideální pro platební, věrnostní nebo městské karty.
- 2 větší kapsy na dokumenty – vhodné pro dokumenty většího formátu.
Uspořádání přihrádek zajišťuje plný komfort používání – vše je viditelné, snadno dostupné a organizované.
Kapsy na mince a bankovky
Peněženka také poskytuje promyšlenou organizaci vašich peněz, takže rychle najdete vše, co potřebujete.
- Dvojitá kapsa na mince na zip - samostatná část peněženky, poskytuje bezpečné a organizované místo pro mince.
- 1 přihrádka na bankovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051286988 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Květovaný |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 795 Kč
–39 %
Klasická, velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
930 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 061 Kč
–39 %
Malá kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
639 Kč
Made in EU
1 461 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
