Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Kód: ROV-31213-UNIW ROV-31216-UNIW ROV-31215-UNIW ROV-31214-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
Made in EU
1 426 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
865 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
920 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
Made in EU
1 436 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Made in EU
2 209 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 339 Kč
Made in EU
2 398 Kč
–41 %
Volné sametové šaty rovného střihu s dlouhými rukávy A370
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 411 Kč
Made in EU
3 132 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 843 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
921 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Detailní popis produktu
Dámská černá peněženka s patentním zapínáním a háčkem - Peterson
- RFID ochrana – vestavěné zabezpečení účinně chrání bezkontaktní karty před neoprávněným čtením dat.
- 14 přihrádek na karty – četné přihrádky umožňují organizaci platebních karet, věrnostních karet, dokladů a městských vstupenek.
- Promyšlená vnitřní organizace – oddělené přihrádky na bankovky a dvojitá přihrádka na mince usnadňují udržování pořádku.
- Funkční, kompaktní formát – peněženka se snadno vejde do kabelky a zároveň nabízí překvapivě velký využitelný prostor.
- Vysoce kvalitní přírodní kůže – odolný materiál, který zaručuje odolnost při každodenním používání a elegantní vzhled po dlouhou dobu.
- Pečlivě zpracované detaily – pevná spona, estetický vnitřek a kovové logo zdůrazňují exkluzivní charakter modelu.
Promyšlený interiér pro karty a dokumenty
- Uvnitř se nachází až 14 přihrádek přizpůsobených kartám standardní velikosti – uložíte do nich platební karty, městské karty, věrnostní karty, ale i dokumenty velikosti karty, například řidičský průkaz nebo občanský průkaz.
- Peněženka navíc nabízí 3 větší kapsy , kam si můžete uložit větší dokumenty, lístky nebo další potřebné příslušenství.
Místo pro hotovost – pořádek a pohodlí
- Tento model zajišťuje pohodlnou správu hotovosti – 2 samostatné přihrádky na bankovky, z nichž jedna se zapíná na zip, usnadňují třídění měn nebo nominálních hodnot.
- K dispozici je praktická přihrádka na mince se zapínáním na sponu a dvě přihrádky, které zabraňují vypadávání drobných mincí a umožňují rychlý přístup.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Tloušťka: | 4 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 74.67 |
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
1 061 Kč
–39 %
Malá kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
639 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Made in EU
1 599 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 061 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
639 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
