Dámská květinová peněženka z přírodní a eko kůže se zipem
Kód: ROV-29787-UNIW ROV-29783-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 171 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
906 Kč
Made in EU
2 209 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 339 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
3 354 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 973 Kč
Made in EU
1 117 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
677 Kč
Made in EU
1 698 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
949 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
1 306 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
730 Kč
Detailní popis produktu
Dámská květinová peněženka z přírodní a eko kůže se zipem - Peterson
- Unikátní, poutavý květinový vzor.
- Kombinace přírodní a ekologické kůže.
- Až 13 slotů pro karty.
- Promyšlené uspořádání interiéru.
- Zapíná se zipem.
- Drží osvědčení o registraci.
- Baleno v elegantní krabičce.
Interiér – perfektní organizace
- Sloty na karty
Peněženka nabízí 13 slotů pro platební karty, věrnostní karty a vizitky. Díky praktickému uspořádání jsou všechny karty snadno dostupné a dobře zabezpečené. Jeden slot má průhledné okénko, ideální pro fotografii blízké osoby nebo průkaz totožnosti.
- Přihrádky na dokumenty
Dvě další přihrádky pojmou větší dokumenty , včetně technického průkazu vozidla. To je perfektní řešení pro ty, kteří si cení funkčnosti a potřebují mít své nejdůležitější dokumenty vždy u sebe.
Prostor pro mince a bankovky
- Uvnitř je přihrádka na mince na zip – praktická, bezpečná a snadno dostupná.
- Peněženka má navíc 2 široké přihrádky na bankovky , které vám umožní uspořádat si hotovost podle nominální hodnoty nebo měny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Béžová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Květovaný |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
827 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
832 Kč
–39 %
peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže, zapínání na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
786 Kč
Made in EU
1 600 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 123 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
676 Kč
Made in EU
1 246 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
751 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
Velká peněženka z ekokůže s vnější kapsou a zapínáním na druk
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
341 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Dámská lakovaná kožená peněženka s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
572 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
620 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
770 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
