Dámská peněženka s pleteným vzorem
Kód: ROV-30011-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
975 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
906 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže v béžové barvě s pleteným vzorem - Peterson
- Vyrobeno z kombinace přírodní a ekokůže zdobené decentním rostlinným vzorem.
- Až 9 slotů na karty zajišťuje pořádek a snadný přístup.
- 9 dalších přihrádek na dokumenty a poznámky.
- Technologie RFID stop chrání data bezkontaktních karet.
- Klasické zapínání na patentku.
- Pevné prošívání a kovové logo dodávají luxusní nádech.
Interiér, který organizuje každodenní život
- Uvnitř najdete devět přihrádek na platební, věrnostní a další karty . Jsou uspořádány na několika panelech, takže každá položka má svůj vlastní prostor.
- Peněženka je navíc vybavena devíti praktickými přihrádkami na dokumenty – od účtenek až po vizitky. Tento design výrazně usnadňuje každodenní život a vše, co potřebujete, máte vždy po ruce.
Vždy po ruce
Zadní strana peněženky má kapsu na zip – ideální na mince, lístky nebo jiné drobné předměty, ke kterým potřebujete mít rychlý přístup. Je to perfektní řešení, když nechcete otevírat celou peněženku, ale chcete ušetřit čas a zvýšit pohodlí.
Vždy organizovaná hotovost
- Peněženka nabízí 3 prostorné kapsy na bankovky , které usnadňují třídění peněz nebo účtenek.
- Zip navíc skrývá praktickou dvojitou kapsu na mince – snadno přístupnou a zároveň bezpečnou. Tato vnitřní organizace zajišťuje úplnou kontrolu nad vašimi financemi a pohodlí v každé situaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051262388 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Béžová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
520 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 062 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká vertikální peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
976 Kč
Made in EU
1 152 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
694 Kč
Made in EU
1 048 Kč
–39 %
Velká lakovaná dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
632 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská květinová peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
Malá, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní a eko kůže s magnetickým a zipovým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
821 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
620 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
651 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
