Dámská peněženka s květinovým vzorem
Kód: ROV-29792-UNIW ROV-29790-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 354 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 973 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
906 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
Šaty s asymetrickým záhybem u výstřihu S284
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 179 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
944 Kč
Made in EU
2 313 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 361 Kč
Made in EU
1 432 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
800 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 454 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka šedá s květinovým vzorem, vyrobená z přírodní a eko kůže - Peterson
- Promyšlené vnitřní uspořádání - až 13 slotů na karty, samostatné přihrádky na dokumenty a hotovost.
- Přihrádka na mince na zip - praktická a bezpečná.
- Technologie RFID - účinná ochrana proti krádeži dat z bezkontaktních karet.
- Interiér z přírodní kůže - odolnost a pohodlí při používání.
- Vnější vrstva vyrobena z vysoce kvalitní ekokůže.
- Zapíná se zipem - vše je chráněno a uspořádané.
- Originální krabice - ideální jako dárek.
Promyšlený interiér – místo pro všechno
Vnitřek peněženky je vyroben z pravé kůže, což zaručuje odolnost a příjemný pocit. Organizované přihrádky umožňují pohodlné uspořádání obsahu:
- 13 vyhrazených slotů pro platební karty, věrnostní karty a vizitky.
- 2 přihrádky na větší dokumenty – váš technický průkaz se snadno vejde .
Bezpečné místo pro hotovost
- Peněženka má praktickou přihrádku na mince na zip – snadno se používá a je prostorná.
- Dvě přihrádky na bankovky navíc poskytují pohodlný přístup a organizaci papírových peněz. To vše v jednom elegantním designu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Šedá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | rostlinný |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
dámská peněženka s tkaným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 246 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
751 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
786 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká vertikální peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská květinová peněženka z přírodní a eko kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
vertikální peněženka z přírodní a eko kůže s pleteným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
Malá, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 482 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
893 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Dámská lakovaná kožená peněženka s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
572 Kč
Made in EU
1 048 Kč
–39 %
Velká lakovaná dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
632 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
