Velká dámská peněženka s květinovým vzorem z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Kód: ROV-29788-UNIW ROV-29784-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 698 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
949 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
944 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 438 Kč
Made in EU
3 123 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 837 Kč
Made in EU
1 769 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 072 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
2 747 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 616 Kč
Made in EU
Šaty s asymetrickým záhybem u výstřihu S284
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 179 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská peněženka s květinovým vzorem z přírodní a eko kůže s RFID systémem - Peterson
- Velká velikost zajišťuje pohodlí při používání a více místa pro každodenní věci.
- Zesílená konstrukce a pevné švy zaručují odolnost.
- Dvojitá kapsa na mince se zapínáním na kovovou sponu – praktické a stylové.
- RFID ochrana pro ochranu bezkontaktních karet před krádeží dat.
- Funkční interiér, který pojme hotovost, karty a dokumenty.
- Součástí je elegantní krabička, ideální jako dárek.
Prostory na karty a dokumenty – funkční organizace
- Uvnitř je až 9 přihrádek určených pro karty – platební, věrnostní a městské karty.
- Peněženka je navíc vybavena 2 většími přihrádkami , ideálními pro dokumenty , které se nevejdou do klasických slotů na karty.
Dobře promyšlené místo pro peníze
- Díky 3 širokým přihrádkám na bankovky můžete snadno třídit různé měny nebo nominální hodnoty.
- Dvojitá kapsa na mince , uzavřená praktickou sponou, pojme velké množství mincí a zároveň k nim poskytuje rychlý přístup.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Béžová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Květovaný |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
565 Kč
–39 %
Horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
547 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže se vzorem plameňáků
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
330 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní a eko kůže s magnetickým a zipovým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
821 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
vertikální peněženka z přírodní a eko kůže s pleteným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská květinová peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká, horizontální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
651 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
786 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže, zapínání na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
