dámská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-31024-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 932 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 171 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 911 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
2 321 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 365 Kč
Made in EU
2 398 Kč
–41 %
Volné sametové šaty rovného střihu s dlouhými rukávy A370
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 411 Kč
Made in EU
4 003 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 355 Kč
Made in EU
3 162 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 860 Kč
Made in EU
3 132 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 843 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 663 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 572 Kč
Detailní popis produktu
dámská peněženka z přírodní kůže, se zapínáním na patentku - Peterson
- Pravá kůže | Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže, je mimořádně odolné. Výběrem peněženky z tohoto materiálu si můžete být jisti, že kupujete takovou, která vám vydrží roky.
- Červený model | Peněženka s nadčasovým stylem a klasickým designem s decentním logem na přední straně. Vyberte si doplněk, ve kterém se budete cítit módně a pohodlně.
- Uspořádejte si dokumenty | Peněženka má mnoho praktických přihrádek a kapes, takže se do ní vejdou všechny vaše karty a dokumenty, včetně těch větších, jako je například váš technický průkaz.
- Ideální jako dárek | Peněženka je dodávána ve značkovém pouzdře. Ušetřete čas hledáním pouzdra, pokud dáváte tuto peněženku jako dárek!
Oddíl pro karty a doklady
Peněženka je dodávána s:
- až 12 přihrádek určených pro karty, vizitky nebo dokumenty ;
- 6 kapes na dokumenty většího formátu, například osvědčení o registraci v přebalu od Ministerstva komunikací;
Přihrádky na karty a dokumenty jsou chráněny oděruvzdornou podšívkou s potiskem loga . Ta zabraňuje poškození kůže při vkládání a vyjímání karet.
Uspořádejte si své peníze
Peněženka také nabízí dostatek prostoru pro vaši hotovost. Kapsy na peníze a přihrádky na karty jsou také podšité odolnou proti oděru .
- Mince si můžete uložit do dvojité kapsy na zip .
- K dispozici jsou tři samostatné přihrádky na bankovky . Jedna větší a dvě menší. Tento počet kapes umožňuje oddělit bankovky, pokud například používáte více než jednu měnu.
Zadní přídavná kapsa
Kapsa na zadní straně peněženky je velmi praktická. Můžete si do ní uložit nejčastěji používanou kartu nebo ji použít jako místo na jednorázové jízdenky na veřejnou dopravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051297205 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
845 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
peněženka z ekokůže s jemnou texturou, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 382 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
833 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
