Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Kód: ROV-31248-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
1 821 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 084 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
920 Kč
Made in EU
1 436 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 911 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 831 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
921 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty bez rukávů s pasem A090
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Detailní popis produktu
Malá, hnědá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip - Rovicky
- Pečlivé řemeslné zpracování – peněženka je precizně vyrobena z vybrané ekokůže s pečlivou pozorností k detailu. Pevné materiály a pečlivé zpracování zajišťují odolnost a pohodlí.
- Všestranný a elegantní design – klasický tvar penálu činí z tohoto modelu perfektní doplněk jak k každodenním outfitům, tak k formálnějším outfitům. Je to nadčasový doplněk, který zdůrazňuje ženský styl.
- Kompaktní, ale funkční – jeho malá velikost je doplněna promyšleným interiérem. Praktické přihrádky a kapsy usnadňují organizaci karet, dokumentů a hotovosti.
- Propracované detaily – masivní kovové kování nejen zvyšuje odolnost peněženky, ale také jí dodává elegantní charakter.
- Ideální dárek – peněženka je zabalena v estetické, značkové krabičce, takže je perfektním nápadem na stylový a praktický dárek.
Malá velikost, maximální funkčnost
Hledáte kompaktní peněženku, která se snadno vejde do kabelky nebo kapsy a přitom pojme všechny vaše nezbytnosti? Tento model je perfektním řešením pro ženy, které si cení pohodlí a organizovanosti.
Navzdory svým malým rozměrům nabízí promyšlený úložný prostor:
- 4 přihrádky na karty nebo doklady – ideální pro platební karty, věrnostní karty nebo průkazy totožnosti.
- Uzamykatelná kapsa na mince – praktické místo na mince, které poskytuje rychlý a pohodlný přístup.
- 2 prostorné přihrádky na bankovky – vhodné i pro uložení bankovek nebo jiných drobných předmětů.
Tato peněženka dokazuje, že malá velikost může jít ruku v ruce s velkou kapacitou.
Balení dárků
Peněženka je zabalena v elegantní kartonové krabičce, takže je ideálním dárkem pro každou příležitost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051296376 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
726 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 461 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 599 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
892 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–39 %
vertikální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
738 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
