Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Kód: ROV-31050-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
1 310 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
732 Kč
Made in EU
2 669 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 570 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
978 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku - Peterson
- Luxusní dámská peněženka z pravé kůže | Elegantní dámská peněženka z lakované kůže s výraznou texturou inspirovanou krokodýlím vzorem . Intenzivní červená barva zdůrazňuje ženský styl a dodává exkluzivní nádech.
- Maximální kapacita a pohodlí | Až 17 přihrádek na karty , 4 kapsy na dokumenty a samostatné přihrádky na bankovky a mince z této peněženky dělají perfektní dámskou peněženku pro každodenní použití .
- Elegantní detaily | Stylové stříbrné kování , pevný zip a zapínání na patentku umocňují estetiku a odolnost peněženky.
- Praktický formát | Vertikální dámská peněženka , do které se vejde váš technický průkaz a větší dokumenty.
Extrémně prostorný interiér - perfektní peněženka na karty a dokumenty
Tato prostorná dámská peněženka byla navržena pro ženy, které očekávají funkčnost, pořádek a eleganci v jednom doplňku.
Vnitřek peněženky nabízí:
- 17 přihrádek na karty nebo dokumenty , včetně jedné průhledné – ideální na fotografii;
- 4 velké kapsy na dokumenty , včetně jedné průhledné;
- 2 samostatné přihrádky na bankovky ;
- 2 kapsy na mince na zip ;
- 1 další kapsa na zip na drobnosti.
Díky dvěma přihrádkám na peníze vám peněženka umožňuje ukládat dvě měny najednou .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051293597 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 15+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 16,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 4,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 96 |
Made in EU
1 079 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
1 421 Kč
–39 %
Klasická kožená dámská peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
856 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Elegantní kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
880 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
Malá, praktická peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
984 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
593 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 061 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
639 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
