dámská peněženka ve stylu penálu z ekokůže
Kód: ROV-31290-UNIWSouvisející produkty
od 1 779 Kč –47 %
letní minišaty s volánky a krátkým rukávem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 937 Kč
Made in EU
2 746 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 615 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
916 Kč
Made in EU
2 936 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 640 Kč
Made in EU
1 228 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
905 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
916 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Made in EU
2 601 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 453 Kč
Detailní popis produktu
Červená dámská peněženka ve stylu penálu z ekokůže, se zapínáním na druk a zip - 4U Cavaldi
Tato červená dámská peněženka je poutavá a zároveň velmi praktická. Díky zářivým barvám ji snadno najdete v kabelce a horizontální uspořádání je praktické pro každodenní nošení. Povrch je navíc opatřen jemnou vertikální texturou, která jemně odráží světlo a dodává celému kusu organizovanější a modernější vzhled.
Pro ženy, které:
- nosí s sebou spoustu karet a dokumentů,
- chtějí mít všechno na jednom místě,
- preferujte větší a funkčnější peněženku,
- hledají výrazný přírůstek.
Promyšlený interiér – vše na svém místě
Uvnitř najdete rozvržení, které vám umožní uspořádat všechny nejdůležitější věci:
- 8 slotů na karty - bankovní, věrnostní, městská,
- 8 přihrádek na větší dokumenty - např. občanský průkaz, pojištění,
- místo pro fotografii - rychlý přístup k té nejdůležitější,
- 1 přihrádka na bankovky - pohodlné uložení hotovosti,
- 1 kapsa na mince (uzavřená) - udržujte si drobné v pořádku,
- snadno se do něj vejde osvědčení o registraci.
- ideální jako peněženka na velké dokumenty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051157189 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 239 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
746 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
prošívaná dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na karty z reliéfní ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
519 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
981 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
591 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže, reliéfní vzor
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
peněženka z přírodní a ekologické kůže, vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
dámská peněženka ve stylu penálu z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
1 438 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
866 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
peněženka střední velikosti na zip, vyrobená z lakované ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
649 Kč
Made in EU
807 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
486 Kč
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
795 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
