Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Kód: ROV-30833-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 769 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 072 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
3 364 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 979 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
1 436 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 663 Kč
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 332 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Made in EU
1 310 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
732 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže v tmavě modré barvě - Peterson
- Malá, praktická velikost – vejde se do každé tašky nebo kapsy.
- Průhledná kapsa na zadní straně – praktické místo na kartu nebo průkaz totožnosti.
- Technologie RFID – ochrana karet před krádeží dat.
- Dvojitá kapsa na mince se zipem.
- Součástí je elegantní dárková krabička.
Karty a dokumenty vždy po ruce
Uvnitř najdete sedm přihrádek určených pro platební, věrnostní a městské karty . Přihrádky jsou uspořádány pro snadný přístup bez zbytečného přehazování a hledání.
Perfektní řešení pro minimalistické potřeby.
Hotovost - žádné kompromisy
- I přes své malé rozměry nabízí peněženka klasickou přihrádku na bankovky .
- K dispozici je samostatná kapsa na mince s dvojitým zipem – bezpečná, prostorná a mimořádně pohodlná na používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051264771 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 35 |
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
984 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
593 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
868 Kč
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
989 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
