Domyślna nazwa
Kód: ROV-23080-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 538 Kč
–39 %
prošívaný lesklý dámský batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Made in EU
1 084 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, zavěšený na nastavitelných popruzích
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
653 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 595 Kč
–39 %
Stylový batoh na notebook Himawari s USB portem
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
961 Kč
Made in EU
807 Kč
–39 %
Klasický dámský polyesterový batoh s rostlinným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
486 Kč
Made in EU
1 810 Kč
–39 %
Městský batoh s kapsou na notebook - Himawari
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 091 Kč
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
Velký dámský batoh s prostorem na notebook a USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
1 202 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
889 Kč
–39 %
Malý, dámský městský batoh s potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
malý dámský batoh, mini batoh z ekokůže, moderní se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
987 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, vybavený dalším popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Velký dámský batoh z ekokůže do práce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
Prostorný dámský batoh s potiskem rostlin
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 203 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 300 Kč
–39 %
Měkký školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
Velký dámský batoh s přihrádkou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
795 Kč
Detailní popis produktu
Damska saszetka ze skóry ekologicznej — Peterson
- Wysoka jakość wykonania | Wykonana ze skóry ekologicznej. Wykorzystanie starannie wyselekcjonowanych materiałów jest gwarancją długiego użytkowania;
- Wygoda użytkowania | Naszą nerkę możesz nosić na różne sposoby: na biodrach, talii, na plecach (jak plecaczek) oraz przez ramię jak zwykłą listonoszkę;
- Lekka i pojemna | Saszetka jednokomorowa, która pomieści wszystkie Twoje najpotrzebniejsze drobiazgi. Posiada 2 dodatkowe kieszonki;
- Wyposażona w długi pasek | Zawieszona na pasku z możliwością regulacji jego długości.
Organizacja wnętrza
Modna jednokomorowa nerka, której design to połączenie sportowego i miejskiego look'u. Posiada 2️⃣ dodatkowe kieszonki. Jedną wewnątrz nerki, drugą na jej rewersie. Obie kieszonki zapinane są na suwak. Środek obszyty poliestrową podszewką. Idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania, podczas spacerów czy spotkań ze znajomymi.
W nerce bez trudu zmieścisz:
- telefon;
- portfel;
- klucze;
- dokumenty (także większego formatu jak paszport czy dowód rejestracyjny w okładce);
- pieniądze;
- długopis;
- i wiele innych.
Kilka sposobów noszenia
Saszetka z naprawdę długim paskiem z możliwością regulacji - takie rozwiązanie pozwala na noszenie nerki nie tylko przez ramię, na biodrach, ale także tworząc z niej malutki plecaczek zakładany na jedno ramię.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051213861 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Zelená |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Způsob nošení: | Na boku |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Maximální délka pásku: | 98 cm |
Made in EU
928 Kč
–39 %
pouzdro na zip, jednokomorová ledvinka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
559 Kč
Made in EU
947 Kč
–39 %
Prostorná dámská ledvinka z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
571 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
dámská taška z ekokůže, jednokomorová
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
555 Kč
–39 %
pouzdro na klíče s peněženkou z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
334 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
pouzdro na dokumenty z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
465 Kč
–39 %
Kožené, dvoukomorové pouzdro na klíče se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
280 Kč
5 092 Kč
–39 %
Dámská kožená ledvinka, tvar půlměsíce
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 105 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Dámská mini kabelka-peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
dámská ekokožená taška se zipem ledvinka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
od 278 Kč –52 %
Kovové pouzdro na vizitky – tenký design, unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 132 Kč
od 370 Kč –52 %
Kovové pouzdro na karty – RFID ochrana, ultra tenké provedení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 177 Kč
Made in EU
744 Kč
–39 %
Dámská ledvinka přes rameno s nastavitelným fastex popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
448 Kč
Made in EU
383 Kč
–39 %
Barevné pouzdro na klíče s kroužkem/zámkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
231 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Kožené pouzdro na klíče s přihrádkami
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
547 Kč
Made in EU
429 Kč
–39 %
kožené pouzdro na karty se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
258 Kč
Made in EU
810 Kč
–39 %
pánská brašna s vnějšími kapsami na zip a nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
