Dámská kožená peněženka s patentním zapínáním
Kód: ROV-31023-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 117 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
677 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
3 162 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 860 Kč
Made in EU
1 310 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
732 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 911 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
909 Kč
Made in EU
2 046 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 240 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
909 Kč
1 932 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 883 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
od 1 124 Kč až –50 %
Dámské dvoudílné šaty s límečkem – s přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 562 Kč
Detailní popis produktu
Dámská hnědá kožená peněženka s patentním zapínáním - Peterson
- Pravá kůže | Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže, je mimořádně odolné. Výběrem peněženky z tohoto materiálu si můžete být jisti, že kupujete takovou, která vám vydrží roky.
- Hnědá | Nadčasová peněženka s klasickým designem a decentním logem na přední straně. Vyberte si doplněk, ve kterém se budete cítit módně a pohodlně.
- Uspořádejte si dokumenty | Peněženka má mnoho praktických přihrádek a kapes, takže se do ní vejdou všechny vaše karty a dokumenty, včetně těch větších, jako je například váš technický průkaz.
- Ideální jako dárek | Peněženka je dodávána ve značkovém pouzdře. Ušetřete čas hledáním pouzdra, pokud dáváte tuto peněženku jako dárek!
Sekce karet
Peněženka je dodávána s:
- 9 přihrádek určených pro karty, vizitky nebo dokumenty ;
- 8 kapes na dokumenty většího formátu, například osvědčení o registraci v přebalu od Ministerstva komunikací.
Přihrádky na karty a dokumenty jsou chráněny oděruvzdornou podšívkou s potiskem loga . Ta zabraňuje poškození kůže při vkládání a vyjímání karet.
Spousta místa na hotovost
Peněženka také nabízí dostatek prostoru pro vaši hotovost. Kapsy na peníze a přihrádky na karty jsou také podšité odolnou proti oděru .
- Mince si můžete uložit do dvou kapes. Zapínají se na zip. Jsou velmi prostorné, takže mince snadno vyjmete.
- K dispozici jsou čtyři samostatné přihrádky na bankovky . Jedna je větší, ostatní jsou menší. Tento počet kapes umožňuje oddělit bankovky, pokud například používáte více než jednu měnu.
Zadní přídavná kapsa
Kapsa na zadní straně peněženky je velmi praktická. Můžete si do ní uložit nejčastěji používanou kartu nebo ji použít jako místo na jednorázové jízdenky na veřejnou dopravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051297212 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Tloušťka: | 4 cm |
Made in EU
1 475 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka-penál z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
889 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Dámská peněženka s krokodýlím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
892 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 079 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
Malá, praktická peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
1 617 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
974 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
