Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Kód: ROV-30825-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
921 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
2 611 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 459 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
3 162 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 860 Kč
Made in EU
2 301 Kč
–41 %
Elegantní šaty vypasovaného střihu a 3/4 rukávu A342
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 354 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
od 1 932 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 171 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže - Peterson
- Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže a prvků z eko kůže.
- Zabezpečeno technologií RFID, která chrání karty před neoprávněným čtením.
- Promyšlené vnitřní uspořádání umožňuje snadné uložení všech potřebných věcí.
- Prostorný, ale zároveň si zachovává elegantní a štíhlý tvar.
- Pevné zapínání na patentky zajišťuje pohodlí a bezpečnost.
- Precizní zpracování a propracované detaily demonstrují vysoký standard produktu.
Promyšlená organizace – karty a dokumenty v perfektním pořádku
- Uvnitř se nachází až 10 přihrádek vhodných pro uložení platebních, věrnostních nebo městských karet .
- Navíc jsou k dispozici 2 větší přihrádky, které jsou ideální pro ukládání dokumentů většího formátu – vše je uspořádané a vždy po ruce.
Bezpečné místo pro hotovost
- Peněženka nabízí 4 prostorné přihrádky na bankovky, které umožňují pohodlné třídění hotovosti.
- K dispozici je samostatná přihrádka na mince se zipem , která účinně chrání drobné před nechtěným vysypáním.
Promyšlené uspořádání umožňuje rychlé a pohodlné používání peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051264696 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 81 |
Made in EU
863 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
892 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
Malá, praktická peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 617 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
974 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
513 Kč
Made in EU
1 186 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
