Prostorná dámská peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-30035-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 152 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 854 Kč
Made in EU
3 123 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 837 Kč
Made in EU
2 313 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 361 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
2 209 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 339 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
2 660 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 565 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
906 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
684 Kč
Made in EU
1 327 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
742 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
3 239 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 905 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Detailní popis produktu
Béžová, prostorná dámská peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem - Peterson
- Kombinace přírodní a ekokůže zdobená vzorem.
- RFID zabezpečení pro ochranu vašich karet.
- Kompaktní velikost, která vejde vše, co potřebujete.
- Promyšlené uspořádání interiéru.
- Stylové balení – dárek ihned k darování.
Pojďme se podívat dovnitř
- Uvnitř najdete 4 sloty pro nejpotřebnější platební nebo věrnostní karty, uspořádané tak, aby usnadnily každodenní používání.
- Navíc jsou k dispozici čtyři samostatné přihrádky na dokumenty , které si můžete uspořádat podle svých preferencí. Toto uspořádání umožňuje pohodlnou organizaci a rychlý přístup k tomu, co v daném okamžiku potřebujete.
Peněžní sekce
- Peněženka je vybavena 4 kapsami na bankovky , které pojmou různé nominální hodnoty bez nutnosti jejich skládání.
- K dispozici je také prostorná dvojitá kapsa na mince s pevným zapínáním na přezku – vaše mince zůstanou na svém místě a vy neztrácíte čas jejich hledáním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051262418 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Béžová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
863 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
661 Kč
Made in EU
1 123 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
676 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
881 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Dámská lakovaná kožená peněženka s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
572 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká, horizontální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka z přírodní a ekologické kůže, vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
651 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–39 %
dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 152 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
694 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
