Dámská kožená peněženka na háček
Kód: ROV-19464-UNIW ROV-17487-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 257 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 799 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
1 934 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 172 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
2 602 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 454 Kč
Made in EU
1 281 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
776 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
905 Kč
Made in EU
1 770 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 073 Kč
Made in EU
2 261 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 263 Kč
Made in EU
3 237 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 905 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
916 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
800 Kč
Made in EU
1 428 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
865 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka na háček - Peterson
- Vysoká kvalita | Vyrobena z přírodní kůže, velmi odolné a příjemné na dotek. Použití pečlivě vybraných materiálů je zárukou dlouhého používání
- Malá, šikovná peněženka | Relativně malý model - ideální pro malé tašky.
- Bezpečná | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezkontaktní karty
Organizace interiéru
5 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti.
Mince můžete vložit do:
- 1 dvojitá kapsa uzavřena háčkem.
Bankovky můžete schovat do:
- 1 otevřená, široká přihrádka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Zapínání: | západka |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 8 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 048 Kč
–39 %
Velká lakovaná dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
892 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s horizontálním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Dámská lakovaná kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
Elegantní, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
560 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
663 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
400 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
340 Kč
Made in EU
1 079 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
peněženka střední velikosti na zip, vyrobená z lakované ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
890 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
