Dámská kožená peněženka na patentku
Kód: ROV-22206-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 169 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
775 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
915 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
3 147 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 852 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 169 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
1 326 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
741 Kč
Made in EU
2 657 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 563 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka na patentku - Peterson
Nejkvalitnější dámská peněženka z přírodní kůže, která:
- má 2 kapsy na mince;
- má 1 kapsu na bankovky;
- má 9 slotů na karty;
- je bezpečný - má funkci RFID;
- je držitelem osvědčení o registraci.
Dámská lakovaná peněženka
- Přírodní kůže nejvyšší kvality | Vyrobeno z lakované kůže , velmi odolné a příjemné na dotek. Na vnější straně má hladkou texturu, na vnitřní straně je její povrch matný a žilkovaný;
- Praktické a funkční | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. Vejde se vám do něj velké množství karet, dokladů a hotovosti;
- Nejvyšší ochrana karty | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu;
- Ideální jako dárek | Peněženka je balena ve firemní krabičce z tvrdého kartonu.
Řada vnitřních přihrádek
Do peněženky se vejde spousta nejnutnějších dokumentů v různých formátech, jako jsou karty nebo registrační listy.
Uvnitř najdete:
- 2 vnější kapsy na mince; jeden z nich je dvojitý, zapínaný na zip, druhý - uzavřený háčkem.
- 1 otevřená přihrádka na bankovky ;
- 4 přihrádky na velké dokumenty , do kterých se snadno vejde osvědčení o registraci,
- 9 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051159985 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 677 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 011 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
kožená peněženka ve svislé poloze se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka a klíčenka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka střední velikosti
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
od 1 302 Kč –39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
od 1 717 Kč –39 %
Prostorná, kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
od 1 034 Kč
Made in EU
700 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Made in EU
od 1 184 Kč –39 %
Velká peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
od 1 038 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 625 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na zip a patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
