Dámská středně velká peněženka z pravé kůže
Kód: ROV-21746-UNIW ROV-21752-UNIW ROV-21751-UNIW ROV-21748-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 644 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
908 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
760 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty s krátkým rukávem M085
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
2 609 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 458 Kč
Made in EU
1 753 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
2 058 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 211 Kč
Made in EU
2 398 Kč
–41 %
Volné sametové šaty rovného střihu s dlouhými rukávy A370
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 411 Kč
Made in EU
3 255 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 799 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
908 Kč
Detailní popis produktu
Dámská středně velká peněženka z pravé kůže - Peterson
- přírodní kůže | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže vyznačující se nadprůměrnou odolností;
- Červený model | Peněženka v nadčasovém stylu a klasickém designu, s decentním logem na přední straně;
- Ideální jako dárek | Peněženka je zabalena ve značkové krabičce.
- 9 přihrádek vyhrazených na karty
- Mince můžete vložit do 2 kapes. Zapínají se na zip.
- jsou 4 přihrádky na bankovky
Peněženka vybaven syastémem RFID.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Tloušťka: | 4 cm |
Made in EU
1 031 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
621 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
912 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
550 Kč
Made in EU
912 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
550 Kč
Made in EU
1 154 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
695 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
4 109 Kč
–37 %
Dámská peněženka 75VA5PG1_ZS413 Versace Jeans
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
2 568 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
3 141 Kč
–44 %
Dámská peněženka ST201- Lamarthe
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 745 Kč
Made in EU
3 969 Kč
–44 %
Dámská peněženka JC5611PP1OK Love Moschino
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 205 Kč
Made in EU
1 306 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
787 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
912 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z lakované ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
550 Kč
Made in EU
1 081 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
991 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
597 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
