Dámské hodinky PERFECT E342-05 (zp517d) + BOX
Kód: TAY-19245-UNIWDetailní popis produktu
POPIS :
Perfect watches jsou dámské, pánské a dětské hodinky, navrhované v Polsku od roku 1994. Díky své tradici patří k nejznámějším značkám v naší zemi. Kolekce tohoto výrobce se vyznačují rozmanitostí stylů a aplikací. Nabídka zahrnuje klasické hodinky, sportovní hodinky a hodinky, které se hodí prakticky ke každé příležitosti a stylu.
Většina z nich se vyznačuje spolehlivým a velmi přesným japonským quartzovým strojkem Miyota a vysoce kvalitním zpracováním, což v kombinaci s relativně nízkou cenou dělá z produktů této značky velmi atraktivní nabídku.
SPECIFIKACE :
- Mechanismus: quartz Vyrobeno v Japonsku.
ROZMĚRY :
- šířka pouzdra: 36 mm
- tloušťka pouzdra: 7 mm
- šířka popruhu: 18/16 mm
- minimální/maximální obvod: cca 19 cm
BARVA:
- ciferník: černý
- index: zlato
- popruh: černý
- pouzdro: zlato
SADA OBSAHUJE:
- Originální perfektní hodinky
- Originální perfektní krabice
- Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské hodinky s koženým páskem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903981722457 |
| Barva pouzdra: | Zlatá |
| Barva ciferníku: | Černá |
| Tvar ciferníku: | Kulatý |
| Mechanismus: | Quartz |
| Pásek/Náramek: | Kožený |
| Typ ciferníku: | Orientační |
| Třída voděodolnosti: | WR 30 / 3 ATM |
| Sklíčko: | Minerální |
| Funkce: | Kožený pásek |
| Pohlaví: | Žena |
| Šířka pouzdra (mm): | 36 |
| Tloušťka pouzdra (mm): | 7 |
| Šířka řemínku/náramku (mm): | 18 |
| Výrobce: | PERFECT |
| Maximální obvod (mm): | 190 |
| barva řemínku / náramku: | Černá |
| druh: | Ženy |
| antialergická povrchová úprava: | Ano |
| velikost pouzdra: | 36.00 mm |
| tloušťka pouzdra: | 7.80 mm |
| Šířka pásku: | 18.00 mm |
| Max. obvod zápěstí: | 20 cm |
| Bezpečnostní informace: | CE |
| Barva (varianta): | tay-19245-uniw |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Tayma Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Leśników 4, 43-210 Kobiór Poland |
