Dámské Sněhule Na Platformě Ninala
Kód: BO-28777-F BO-28777-H Zvolte variantuSouvisející produkty
od 6 340 Kč –35 %
Kožich z mývalí kožešiny – zateplený dámský kabát
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 090 Kč
od 6 397 Kč až –35 %
Dlouhý kožich s vázáním pravá kožešina králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 127 Kč
2 998 Kč
–42 %
Dámský pletený cardigan s pruhovaným vzorem a pravou kožešinou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 713 Kč
od 6 111 Kč –35 %
Dámský vlněný plášť s kožešinovým límcem a manžetami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 943 Kč
od 2 756 Kč –42 %
Dámský svetr s odepínacími manžetami z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 575 Kč
2 256 Kč
–42 %
Večerní kožich dámská bunda na společnost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 289 Kč
od 6 765 Kč –35 %
kožešinový kabát s výstřihem do V – z mývalí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 365 Kč
od 1 106 Kč až –50 %
Měkký vzorovaný kožíšek s kapuci
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 553 Kč
od 2 259 Kč až –50 %
Unisex leopardí kožich
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 130 Kč
od 3 063 Kč –42 %
Pletená dámská bunda s chlupatým kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 751 Kč
2 984 Kč
–35 %
Dámský pletený svetr s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 925 Kč
od 3 056 Kč –35 %
Dámský prošívaný kožich bez kapuce
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 972 Kč
od 6 737 Kč –31 %
Luxusní pravý kožich liška s prošíváním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 646 Kč
od 2 113 Kč –42 %
Krátký pletený svetr s umělou kožešinou a zapínáním na knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 208 Kč
od 3 139 Kč až –42 %
Krátký kožich s kapucí a prošíváním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 025 Kč
od 4 374 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrem a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 822 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule vyrobené z ekosuede. Umístěné na masivní platformě z pryže. Kotníková špička. Vnitřek vyplněný kožešinou. Tento módní model bude ideální pro téměř každý podzimní a zimní outfit! Určitě byste je měla mít! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5/41-26cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/28777.mp4 |
| Další barva: | Černá |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 9,5 cm |
| Horní šířka: | 12,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 19 |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1102 |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
od 1 283 Kč až –50 %
Teplé bavlněné sněhule pro ženy s podšívkou z kašmíru
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 645 Kč
Made in EU
2 265 Kč
–36 %
Dámské sněhule O'NEILL LISA CHELSEA WOMEN MID 90253013.78E
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 443 Kč
Made in EU
1 686 Kč
–36 %
Dámské sněhule s kožíškem Irmara
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 074 Kč
od 1 271 Kč až –50 %
Dámské gumové holínky do deště se zateplením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 663 Kč
Made in EU
1 627 Kč
–44 %
dámské sněhule na platformě semišové ZY1182
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
899 Kč
Made in EU
2 638 Kč
–36 %
Kožené sněhule na platformě Lee Cooper LCJ-25-12-3663 -
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 680 Kč
Made in EU
od 976 Kč –44 %
dámské sněhule na masivní podrážce panter ZY1280
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 540 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Semišové dámské sněhule s kožíškem na platformě Vinceza 95354
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 368 Kč
od 1 245 Kč až –50 %
zimní boty s kožešinou a motýlkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 623 Kč
Made in EU
3 524 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semišové látky D.Franklin DFSH375008
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 244 Kč
Made in EU
680 Kč
–36 %
Ženské sněhule na platformě s přezkou a kožešinou Jesella
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
433 Kč
od 877 Kč až –50 %
Zimní kotníkové boty s měkkou podšívkou pro ženy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 439 Kč
od 1 188 Kč až –50 %
Hrubé zimní dámské boty s kožešinou a klasickým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 594 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Ženské Sněhule S Kožešinou A Přezkou Na Platformě Jessina
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
618 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Semišové zimní boty pro ženy Vinceza 97962
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
784 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
