Sněhule Na Platformě S Vzorem Udra
Kód: BO-29607-21 BO-29607-B BO-29607-D BO-29606-F BO-29607-H BO-29605-19 BO-29605-21 BO-29605-B BO-29605-D BO-29605-F BO-29608-F Zvolte variantuSouvisející produkty
2 975 Kč
–42 %
Krátký luxusní kožich
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 700 Kč
od 2 778 Kč –42 %
Pletený dámský cardigan s umělou kožešinou a odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 588 Kč
od 7 023 Kč –31 %
Krátký dámský kožešinový kabát s přírodní mývalí srstí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 844 Kč
od 2 911 Kč –35 %
Krátký dámský pletený cardigan s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 878 Kč
od 6 058 Kč až –35 %
Stylový zimní kožich z pravé lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 909 Kč
od 1 070 Kč až –50 %
Dámská flanelová bunda – krátký zimní styl s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 535 Kč
od 9 018 Kč –31 %
Dámský dlouhý svetr s pravým liščím límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 219 Kč
od 4 155 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrem a kožešinovými manžetami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 681 Kč
Made in EU
3 729 Kč
–44 %
Dámský kabát kožešinový GLAMFLUFFY krátký TY4984
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 060 Kč
od 1 145 Kč až –50 %
Dámský kožíšek na zip s pruhy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 573 Kč
2 965 Kč
–42 %
Krátká chlupatá bunda kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 694 Kč
2 357 Kč
–42 %
Krátký kožešinový kabátek se vzorem a kulatým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 347 Kč
Made in EU
3 596 Kč
–41 %
Kabát v délce po boky z příjemné látky s kapsami A534
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 115 Kč
2 256 Kč
–42 %
Večerní kožich dámská bunda na společnost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 289 Kč
od 4 939 Kč –35 %
Dámský vlněný svetr s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 187 Kč
od 6 340 Kč –35 %
Kožich z mývalí kožešiny – zateplený dámský kabát
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 090 Kč
Detailní popis produktu
Sněhule na platformě jsou nejmodernější střih této sezóny! Tento model je vyroben z ekologického semiše. Silná podrážka z pryžového materiálu skvěle izoluje od chladného povrchu. Kotníková část je zdobená aztéckým vzorem. Uvnitř je vyloženo kožešinou. Určitě si je musíš pořídit! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26/41-26,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/29605.mp4 |
| Další barva: | žlutá |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4,5 cm |
| Vrchní výška: | 8 cm |
| Horní šířka: | 12 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 18 |
| Dominantní vzor: | aztecký |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1044 |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
1 359 Kč
–36 %
Dámské sněhule na tlusté podešvi Lureta
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
865 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Progress PROGJ-24-157
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 123 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Sněhule na platformě se zipem z eko kůže Resisia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
701 Kč
Made in EU
1 569 Kč
–36 %
Sněhule S Vázáním Na Platformě Mavora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
999 Kč
Made in EU
3 175 Kč
–36 %
Semišové Zimní Boty Pro Ženy S Kožíškem Big Star SS274319
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 022 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Se Zipem PROGJ-22-130
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 123 Kč
Made in EU
2 167 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě D.Franklin DFSH370010 Taupe
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 380 Kč
Made in EU
3 524 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semišové látky D.Franklin DFSH375008
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 244 Kč
Made in EU
3 968 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Z Hladké Kůže S Hrubým Šněrováním D.Franklin DFSH375003
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 527 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dámské Nízké Sněhule Natahovací S Teplým Kožíškem Mavelle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
Made in EU
1 494 Kč
–36 %
Sněhule z přírodního nubuku s teplou podšívkou Milora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
952 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Semišové zimní boty pro ženy Vinceza 97962
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 337 Kč
–36 %
Dámské sněhule s beránkovou podšívkou na zavazování Belira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
852 Kč
Made in EU
1 686 Kč
–36 %
Dámské sněhule s kožíškem Irmara
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 074 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Zip Progress PROGJ-21-16
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 123 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
