Dámské zimní boty se šněrováním Toolsa
Kód: BO-29367-78 BO-29369-27 BO-29369-78 Zvolte variantuSouvisející produkty
od 3 526 Kč –42 %
Dámský crop kožich s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 015 Kč
11 573 Kč
–31 %
Dámský pravý kožich s kapucí kožešina z mývala
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
7 981 Kč
od 5 963 Kč až –35 %
Dámské pletené pončo z norkové a liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 847 Kč
od 2 971 Kč –42 %
Plyšový kožich crop s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 698 Kč
2 984 Kč
–35 %
Dámský pletený svetr s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 925 Kč
od 2 849 Kč až –42 %
Dámský cardigan z umělé kožešiny s odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 839 Kč
od 2 440 Kč –42 %
Dámská zimní bunda s kapucí – plyšový kabát teddy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 394 Kč
od 3 056 Kč –35 %
Dámský prošívaný kožich bez kapuce
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 972 Kč
od 2 576 Kč –42 %
Dámský prošívaný kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 472 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Bunda na zip s kapucí, z příjemného hřejivého materiálu A533
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 934 Kč
od 2 756 Kč –42 %
Dámský volný svetr s odnímatelnými manžetami z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 575 Kč
od 5 403 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 486 Kč
od 3 054 Kč až –42 %
Crop kožich s kapucí krátká kožešinová bunda
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 970 Kč
od 4 551 Kč –35 %
Dámský oversize cardigan s límcem z liščí a mývalí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 937 Kč
od 3 139 Kč až –42 %
Krátký kožich s kapucí a prošíváním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 025 Kč
3 258 Kč
–42 %
Krátký dámský pletený cardigan s pravou liščí kožešinou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 862 Kč
Detailní popis produktu
undefined Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
35/36-23/37/38-24/39/40-25cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | zlatý |
| Barva podrážky: | béžový |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Textilie, Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Platforma/Podrážka: | 4,5 cm |
| Vrchní výška: | 15 cm |
| Horní šířka: | 9 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 31 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 30 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1860 |
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Vysoké Sněhové Boty Na Platformě Big Star OO274893
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
784 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě Celyra
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
2 537 Kč
–36 %
Veganské Sněhule Na Platformě D.Franklin DFSH371004
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 616 Kč
Made in EU
1 468 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s mašlí Fleure
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
935 Kč
Made in EU
1 396 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožešinou Briselle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
889 Kč
Made in EU
2 167 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě D.Franklin DFSH370010
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 380 Kč
Made in EU
680 Kč
–36 %
Ozdobené Sněhule Na Platformě A Plochém Podpatku Avivina
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Vysoké dámské sněhule na platformě Big Star OO274A097
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožešinou Mancy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodního semiše Mairene
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 164 Kč
Made in EU
1 590 Kč
–36 %
Dámské zimní boty na zip Lee Cooper LCJ 25 44 3931 Dámské zimní boty
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 013 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Nízké dámské sněhule na platformě s teplou podšívkou Saldren
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
2 016 Kč
–36 %
Kožené semišové sněhule dámské s kožešinou Mivelle
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 284 Kč
Made in EU
1 162 Kč
–36 %
Lehké Dámské Sněhule Na Zip Mezitha
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
740 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Semišové dámské sněhule s kožíškem na platformě Vinceza 95354
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 368 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožíškem a třásněmi Ferayne
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
659 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
