Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Kód: ROV-24499-UNIW ROV-24496-UNIW ROV-24497-UNIW ROV-24498-UNIW ROV-24494-UNIW ROV-24495-UNIW ROV-24493-UNIW ROV-24492-UNIW ROV-24488-UNIW ROV-24490-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 086 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 304 Kč
Made in EU
4 352 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791630 KYLE (zf016a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 720 Kč
Made in EU
od 1 393 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 774 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Made in EU
1 662 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 039 Kč
Made in EU
8 239 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AVIATOR AUTOMATIC AR60028 + BOX (zi099c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
5 149 Kč
Made in EU
1 894 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-VT01L-2B + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 184 Kč
Made in EU
1 707 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
5 015 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 134 Kč
Made in EU
od 6 044 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 777 Kč
Made in EU
2 302 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 439 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 144 Kč
Made in EU
od 1 624 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 969 Kč
Made in EU
od 4 196 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 622 Kč
Made in EU
od 1 680 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 050 Kč
Made in EU
od 4 214 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 634 Kč
Detailní popis produktu
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro a klíčenka - Peterson
- Nejvyšší kvalita zpracování | Celý set je vyroben z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Vysoká úroveň zabezpečení | Peněženka i pouzdro jsou vybaveny technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezkontaktní karty
- Kompletní se stylovým přívěskem na klíče | Klíčenka ozdobí vaše klíče. Stejně jako peněženka a pouzdro je vyrobena z pravé přírodní kůže.
Sada je zabalena jako dárek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
917 Kč
–39 %
Prodloužená pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
553 Kč
Made in EU
414 Kč
–39 %
Barevný penál/peněženka - Loren
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
249 Kč
Made in EU
1 068 Kč
–39 %
Pánská malá taška z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s patentním zapínáním a RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka bez vnějšího zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekologické kůže s vložkou na karty
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
346 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku - Peterson
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
810 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Malá, kožená pánská peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Pánská peněženka vybavená RFID systémem z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
