Dětské Kotníkové Boty Sněhule s Kožešinou Kawai
Kód: BO-17202-SSouvisející produkty
od 862 Kč až –50 %
Zimní zateplené dětské boty s kožíškem a bavlnou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 431 Kč
od 1 012 Kč až –50 %
Zimní dětské kotníkové boty s platformou a měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 506 Kč
od 711 Kč až –50 %
Dětské plátěné tenisky s dinosaury a sportovním stylem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 356 Kč
od 1 758 Kč –42 %
Dětské kotníčkové boty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 005 Kč
od 994 Kč až –50 %
Zimní kožené kotníkové boty pro děti s teplou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 497 Kč
od 825 Kč až –50 %
Zimní kotníkové boty pro děti s měkkou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 413 Kč
od 408 Kč –52 %
Dětské teplé botičky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 195 Kč
od 1 592 Kč až –50 %
Kožené dětské kotníkové boty se zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 796 Kč
od 264 Kč –52 %
První botičky – ponožkové capáčky pro miminko
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 126 Kč
od 616 Kč až –52 %
Dětské semišové zateplené boty na zimu s měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 294 Kč
od 710 Kč až –50 %
Zimní dětské boty s kožíškem a neklouzavou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 355 Kč
od 435 Kč –52 %
Měkké dětské kotníkové boty pro kluky a holky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 207 Kč
od 802 Kč až –50 %
Kotníkové boty pro děti s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 401 Kč
od 711 Kč až –50 %
Dětské zimní kotníkové boty se silnou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 356 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dětské kotníkové boty – podzimní, na zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 351 Kč
od 407 Kč –52 %
Kovbojské botičky pro miminko
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 194 Kč
Detailní popis produktu
V chladných dnech stojí za to postarat se o pohodlnou obuv pro naše děti. Jedním z našich návrhů jsou tyto izolované sněhové boty. Interiér pokrytý kožešinou vás zahřeje. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zimní Snehule Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Vrchní výška: | 10 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Horní šířka: | 11 cm pro velikost 25 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 27 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1435.5 |
od 783 Kč až –50 %
Zimní dětské boty s měkkou podrážkou a zapínáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 392 Kč
Made in EU
od 1 101 Kč –36 %
Dětské Kotníkové Boty Sněhule S Kožešinou Ariana
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
od 701 Kč
od 1 576 Kč až –50 %
Zimní dětské kožešinové bačkory s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 788 Kč
od 1 398 Kč –47 %
Zimní nepromokavé kotníkové holínky pro muže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 736 Kč
Made in EU
od 840 Kč –36 %
práškové teplé Dětské boty traper Dexter
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 535 Kč
od 733 Kč až –50 %
Dětské gumové boty – jednorožec
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 367 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Teplé Sněhule Semišové Gooby
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
od 1 001 Kč až –50 %
Zimní dětské boty s kožešinou a zapínáním na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 501 Kč
od 896 Kč až –50 %
Dětské nepromokavé holínky s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 448 Kč
Made in EU
826 Kč
–36 %
izolované dětské boty Trapery Fobos
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
527 Kč
od 2 381 Kč –49 %
Dětské holínky Spider-man proti dešti a skluzu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 191 Kč
od 1 265 Kč až –50 %
Dětské nepromokavé holínky z měkkého materiálu na ven
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 633 Kč
Made in EU
1 755 Kč
–36 %
Dětské Trekové Boty Big Star II374094
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 118 Kč
od 737 Kč až –50 %
Dětské gumové pantofle ve tvaru štěněte na pláž i domů
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 369 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou Aurora
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
467 Kč
od 2 307 Kč až –50 %
Dětské holínky s pohádkovým motivem a protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 154 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
