Dětské Vysoké Zateplené Boty Clafi
Kód: BO-17199-8 BO-17199-9 BO-17199-95 Zvolte variantuSouvisející produkty
od 764 Kč až –50 %
Zimní dětské boty s huňatým vnitřkem a protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 382 Kč
od 1 001 Kč až –50 %
Zimní dětské boty s kožešinou a zapínáním na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 501 Kč
od 737 Kč až –50 %
Dětské gumové pantofle ve tvaru štěněte na pláž i domů
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 369 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Teplé Sněhule Semišové Gooby
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
od 1 265 Kč až –50 %
Dětské nepromokavé holínky z měkkého materiálu na ven
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 633 Kč
od 2 307 Kč až –50 %
Dětské holínky s pohádkovým motivem a protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 154 Kč
od 783 Kč až –50 %
Zimní dětské boty s měkkou podrážkou a zapínáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 392 Kč
Made in EU
826 Kč
–36 %
izolované dětské boty Trapery Fobos
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
527 Kč
Made in EU
576 Kč
–36 %
Dívčí šněrovací Sněhové Boty S Kožešinou Hunter
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
367 Kč
Made in EU
od 840 Kč –36 %
práškové teplé Dětské boty traper Dexter
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 535 Kč
od 1 576 Kč až –50 %
Zimní dětské kožešinové bačkory s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 788 Kč
Made in EU
576 Kč
–36 %
Dětské Kotníkové Boty Sněhule s Kožešinou Kawai
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
367 Kč
od 896 Kč až –50 %
Dětské nepromokavé holínky s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 448 Kč
Made in EU
1 755 Kč
–36 %
Dětské Trekové Boty Big Star II374094
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 118 Kč
od 851 Kč až –50 %
Zimní dětské boty s kožíškem, stylový vzhled
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 426 Kč
Detailní popis produktu
Nádherná zateplená sportovní obuv z ekologické kůže. Nadčasový design je k dispozici také ve verzi pro nejmenší. Vnitřek je kompletně izolován na dotek příjemnou přikrývkou na boty. Každé z našich dětí sní o takových botách! Udělejte dárek pro své dítě a nakupte ještě dnes! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
20-13/21-13,5/22-14/23-14,5/24-15/25-15,5/26-16/27-16,5/28-17,5/29-18/30-18,5/31-19 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Suchý zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Vrchní výška: | 5,5 cm pro velikost 20 |
| Horní šířka: | 6,5 cm pro velikost 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Délka zboží v centimetrech: | 18 |
| Výška zboží v centimetrech: | 8 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 15 |
| Celková hmotnost v gramech: | 360 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
od 1 789 Kč –42 %
Dětské kolečkové tenisky s kolečky a sportovním vzhledem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 022 Kč
od 862 Kč až –50 %
Zimní zateplené dětské boty s kožíškem a bavlnou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 431 Kč
od 408 Kč –52 %
Dětské teplé botičky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 195 Kč
Made in EU
920 Kč
–36 %
Dětské Sněhule zateplené Big Star BB374058BS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
586 Kč
od 711 Kč až –50 %
Dětské plátěné tenisky s dinosaury a sportovním stylem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 356 Kč
od 814 Kč až –50 %
Dětské kotníkové boty s leopardím vzorem a zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 407 Kč
od 956 Kč až –50 %
Dětské jezdecké kožené boty pro kluky s elastickým lemem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 478 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dětské kotníkové boty – podzimní, na zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 351 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–36 %
Dětské Boty zateplené Se Zipem barevné Tiptop
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
913 Kč
od 447 Kč –52 %
PU kotníkové boty pro batolata s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 213 Kč
od 1 006 Kč až –50 %
Dětské zateplené zimní boty s hrubou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 503 Kč
od 994 Kč až –50 %
Zimní kožené kotníkové boty pro děti s teplou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 497 Kč
od 710 Kč až –50 %
Zimní dětské boty s kožíškem a neklouzavou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 355 Kč
od 264 Kč –52 %
První botičky – ponožkové capáčky pro miminko
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 126 Kč
od 632 Kč až –52 %
Dětské semišové zateplené boty na zimu s měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 301 Kč
od 1 257 Kč až –50 %
Dětské zimní boty – zateplené kozačky se zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 629 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
