Dětské Sportovní Boty a Linen
Kód: BO-17189-68 BO-17189-S BO-17189-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
od 716 Kč až –52 %
Letní dětské sandály – měkké protiskluzové boty na ven
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 341 Kč
od 409 Kč až –52 %
Letní dětské sandálky s měkkou podrážkou a motivem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 195 Kč
od 417 Kč –52 %
Dětské sandálky s uzavřenou špičkou pro miminka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 199 Kč
od 522 Kč –52 %
Koženkové sandály pro miminka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 249 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Chlapecké sandály 3315-035 Shone
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
385 Kč
od 363 Kč –52 %
Dětské letní sandálky s gumovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 173 Kč
od 710 Kč až –50 %
Letní dětské sandály s pleteným páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 355 Kč
od 718 Kč až –52 %
Letní dětské sandály, pohodlné boty pro kluky i holky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 359 Kč
od 939 Kč –52 %
Dětské zavřené sandály na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 447 Kč
2 134 Kč
–42 %
Vysoké sandály na suchý zip s přelivy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 220 Kč
od 880 Kč až –50 %
Dětské crocsy s světlíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 440 Kč
1 124 Kč
–50 %
Dětské sandály s měkkou podrážkou a suchým zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
562 Kč
od 768 Kč až –50 %
Dětské sandály na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 384 Kč
od 454 Kč až –52 %
Letní sandály pro děti – kožené, sportovní, pohodlné
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 217 Kč
Detailní popis produktu
Sportovní obuv s módním designem byla vyrobena ze svršku z ekologické kůže. Uvnitř je látková stélka. Zapínání na suchý zip. Moderní design se dokonale hodí k mnoha stylizacím. Nezapomeňte se podívat na naši další sportovní obuv pro děti! Při výběru velikosti se prosím řiďte tabulkou velikostí.
25-15,5/26-16/27-16,5/28-17/29-17,5/30-18,5/31-19/32-20/33-20,5/34-21,5/35-22/36-23 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tenisky a Sportovní Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Suchý zip, Slip-on |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Zazeplení: | Chybí |
| Vrchní výška: | 5,5 cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 7,5 cm pro velikost 25 |
| Typ izolace: | Ne |
| Země původu: | Čína |
| Délka zboží v centimetrech: | 26 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 15 |
| Celková hmotnost v gramech: | 650 |
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Dětské kožené tenisky na suchý zip BIG STAR KK374091
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
784 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sportovní Boty Na Suchý Zip Multikolor Miranda
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Sportovní boty dětské sneakers na suchý zip multikolor Celyna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sportovní Boty S Květinami Tessina
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
630 Kč
Made in EU
1 010 Kč
–36 %
Dětské látkové tenisky se suchým zipem BIG STAR KK374075
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
643 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Sportovní Boty Sneakers Dětské Tilvianea
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
659 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí tenisky 002-001 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
1 888 Kč
–36 %
Nízká dětská sportovní obuv Memory Foam System Big Star LL374213
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 202 Kč
Made in EU
1 417 Kč
–36 %
Dětské tenisky na platformě Hanomess
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
903 Kč
Made in EU
1 667 Kč
–36 %
Dětské vysoké tenisky se zipem Big Star KK374228
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 062 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí tenisky 1601-007 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dětská sportovní obuv Big Star JJ374082
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 417 Kč
–36 %
Dětské Tenisky Na Platformě Hanomess
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
903 Kč
Made in EU
787 Kč
–36 %
Dětské Klasické Tenisky Nízké BIG STAR HH374193
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
901 Kč
–36 %
Dětské Sportovní Boty Sneakersy Z Eko Kůže Renel
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
574 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
