Dětské tenisky na suchý zip Big Star SS374042
Kód: BO-38803-K BO-38803-M BO-38803-O BO-38803-S BO-38803-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 608 Kč
–36 %
Dětské sněhule na zip Big Star SS374031 Šedo-
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 025 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Ošetřené dětské boty na zip Bežovo- Dolida
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
809 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–36 %
Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
769 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–36 %
Dětské Boty Lakovane Se Zipem Tibbie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
686 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s podšívkou z kožešiny Benigna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené Dívčí Lakované Boty Na Zip Novita
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
867 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
716 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–36 %
Dětské sněhule s polstrováním z kožešiny Big Star SS374020
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
777 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Made in EU
2 098 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 336 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené dívčí botky s leopardím vzorem Nelanna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s vyplněním kožešinou Big Star MM374084
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské ekologické kožené sněhule s popruhem Orinor
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
676 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sneakersy od značky Big Star jsou skvělou volbou pro aktivní malé děti, které potřebují pohodlí a styl. Vyrobené z eko kůže, zaručují trvanlivost a komfort při každém kroku. Model na suchý zip umožňuje rychlé a snadné obouvání, zatímco měkká pěnová stélka pokrytá materiálem zajišťuje pohodlí po celý den. Gumové šňůrky imitující šněrování jim dodávají módní vzhled. Ideální na každodenní vycházky, hraní venku a procházky – tyto sneakersy budou skvělým společníkem vašeho dítěte! Při výběru velikosti prosím dbejte na tabulku velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
30-19/31-19,5/32-20/33-20,5/34-21,5/35-22cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tenisky a Sportovní Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Suchý zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Látka |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 5,5 cm pro velikost 30 |
| Horní šířka: | 7 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 28 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 19 |
| Typ izolace: | Ne |
| Celková hmotnost v gramech: | 1064 |
| Země původu: | Čína |
| Výška: | niskie |
| Kategorie obuvi: | Dětské |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
Made in EU
970 Kč
–36 %
Prolamované Tenisky Big Star JJ374134
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
849 Kč
–44 %
Dívčí tenisky 20038-001 Shone
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
472 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské Vysoké Tenisky S Krajkou Roly-Poly
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
559 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí tenisky 1601-007 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dětské Tenisky Ozdobené Flitry Liatoma
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
701 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Lehké Dětské Tenisky Big Star RR374055
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
od 400 Kč –52 %
První botičky pro miminka s mašlí a potiskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 191 Kč
Made in EU
707 Kč
–36 %
Dětské Tenisky Na Suchý Zip BIG STAR HH374200
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
450 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské Sportovní Tenisky Na Suchý Ephona
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
652 Kč
Made in EU
1 010 Kč
–36 %
Dětské látkové tenisky se suchým zipem BIG STAR KK374075
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
643 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské sportovní boty s zipem Hemmani
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
676 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Dětské kožené tenisky na suchý zip BIG STAR KK374091
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
784 Kč
Made in EU
901 Kč
–36 %
Dětské sportovní boty s přezkou - Perrin
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
574 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské sportovní boty s ponožkou Zaelin
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
652 Kč
Made in EU
od 941 Kč –36 %
Klasické dětské sportovní boty a Marlin
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 599 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dětské tenisky s teplým kožíškem Mireen
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
659 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
