Dětské Teplé Sněhule Semišové s Mašlemi Funky
Kód: BO-21920-19 BO-21919-72 BO-21919-70 BO-21919-K BO-22005-O BO-21921-98 BO-21921-69 BO-21921-70 BO-21921-K Zvolte variantuSouvisející produkty
od 865 Kč až –50 %
Dětské sportovní sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 433 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
od 427 Kč –52 %
Dívčí sandály různé varianty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 204 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Multicolor Kimmi
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
559 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s květinami Multikolor Tinette
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
555 Kč
Made in EU
920 Kč
–36 %
Dívčí sandály s dekorativním detailem Serina
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
586 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
1 047 Kč
–47 %
Dívčí lesklé sandály na nízkém podpatku Nelly - 31
Skladem v Praze
(1 ks)
549 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandály Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star RR374520
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
813 Kč
–36 %
Lehké Pěnové Sandály Na Suchý Zip ProWater PRO-24-05-02K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
518 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Detailní popis produktu
V chladných dnech se vyplatí dbát na pohodlnou obuv. Jedním z našich návrhů jsou tyto nádherné boty, sněhule, které jsou k dispozici v několika verzích a barvách. Silná izolace, která dokonale obepne nohy našich dětí. Nezapomeňte si prohlédnout celou naši nabídku dětských bot. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
19-12,5/20-13/21-13,5/22-14/23-14,5/24-15/25-15,5/26-16,5/27-17/28-17,5/29-18/30-18,9/31-20/32-20,5/33-21/34-22/35-22,5/36-23 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Vrchní výška: | 11 cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 8 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 21 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Celková hmotnost v gramech: | 770 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Zateplené Dětské Sněhule Traperky Big Star OO374049
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
987 Kč
Made in EU
584 Kč
–36 %
Dětské Sněhule S Kožíškem Typu Beránek Mevael
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
372 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–36 %
Dětské sněhule s polstrováním z kožešiny Big Star SS374020
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
777 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou medvěd Jovellea
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
716 Kč
Made in EU
2 098 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 336 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožíškem v barvě Benigna
Skladem v Praze
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Ocieplane Botky Sněžáky Dětské s Ozdobnými Frédzlami Nimia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Snežné Boty S Vzorovaným Vložkem Zateplené Kožíškem Mirirae
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
618 Kč
Made in EU
2 295 Kč
–36 %
Dětská Trapery Memory Foam Big Star KK374158
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 462 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–36 %
Zateplené dětské boty s medvídkem na zip Enchanta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
913 Kč
Made in EU
od 970 Kč –36 %
Dětské Ocásané Sněhule Leonora
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 618 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí kotníkové boty 234-021 Shone
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
385 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské izolované Botky Sněžáky se šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené dívčí botky s leopardím vzorem Nelanna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
