Dětské boty Memory Foam Big Star KK374119
Kód: BO-22452-K BO-22452-O BO-22452-Q BO-22452-S BO-22452-18 BO-22451-70 BO-22451-K BO-22451-M BO-22451-O BO-22451-S BO-22451-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
od 426 Kč –52 %
Letní sandálky Mary Jane s výšivkou pro batolata
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 203 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandálky se srdcem 81997 Ipanema My First Baby
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
667 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Batman Grendene Kids JJ385049 Grey
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
826 Kč
–36 %
Lesklé Dětské Sandálky Na Suchý Zip Delphina
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
527 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
555 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
754 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
od 732 Kč až –50 %
Dívčí sandály na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 366 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s květinami Multikolor Tinette
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
835 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
532 Kč
Detailní popis produktu
Perfektní, zimní dětské boty z kolekce Big Star. Svršek kotníku je vyroben ze syntetického materiálu. Tyto boty mají navíc vložku Memory Foam System, která si pamatuje tvar chodidla, což zajišťuje dokonalé padnutí, tlumí nárazy a je odolné proti deformaci. Struktura pěny umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci teploty. Kozačky mají také mírně vyztužený podpatek. Gumová podrážka je protiskluzová. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
28-18/29-18,5/30-19,5/31-20/32-21/33-21,5/34-22,5/35-23 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 7,5 cm pro velikost 28 |
| Horní šířka: | 7,5 cm pro velikost 28 |
| Délka zboží v centimetrech: | 28 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 25 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1400 |
| Typ izolace: | Ne |
| Země původu: | Čína |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–36 %
Dětské sněhule s polstrováním z kožešiny Big Star SS374020
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
777 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Zateplené dětské sněhule na zip Big Star OO374073
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
987 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené dívčí botky s leopardím vzorem Nelanna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 318 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3774
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
840 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky Na Zip s Kožušinou Marialee
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
742 Kč
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské mládežnické teplé sněhule Roofy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
760 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Ošetřené dětské boty na zip Bežovo- Dolida
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
809 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dětské lakované boty se spony Chloraia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zateplené sněhule s rzepem Big Star MM374121
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské kozačky s kožešinou a šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
652 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Zimní trekové boty pro děti na suchý zip zateplené Miravie
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
1 755 Kč
–36 %
Dětské sněhové boty na zipy Big Star Fuksja MM374112
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 118 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Dětské trekové boty zateplené na suchý zip Big Star OO374181
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 136 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
