Dětské Teplé Sněhule S mašlí Snowis
Kód: BO-17668-8 BO-17668-9 BO-17668-95 BO-17668-96 BO-17668-97 Zvolte variantuSouvisející produkty
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star NN374232
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
918 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Lakýrované dětské sandálky s mašlí na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
542 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sandály Na Nízkém Podpatku Ainare
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
1 111 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
708 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip s pruhy Sammy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
559 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Mašlí Se Zapínáním Na Suchý Zip Wistala
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
599 Kč
od 1 130 Kč až –50 %
Dětské římské sandálky pro dívky, plochá podešev
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 565 Kč
Made in EU
826 Kč
–36 %
Lesklé Dětské Sandálky Na Suchý Zip Delphina
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
527 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
od 732 Kč až –50 %
Dívčí sandály na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 366 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Detailní popis produktu
V chladných dnech se vyplatí dbát na pohodlnou obuv. Jedním z našich tipů jsou tyto nádherné boty, sněhule, které jsou k dispozici v několika verzích a barvách. Silná izolace, která dokonale těsní nohy našich dětí. Nezapomeňte si prohlédnout celou naši nabídku dětských bot. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
20-13/21-13,5/22-14/23-14,5/24-15 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Vrchní výška: | 8,5 cm pro velikost 20 |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Horní šířka: | 8,5 cm pro velikost 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty sněžníky Multikolor Gooby
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–36 %
Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
769 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky Trapery Iomare
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské ekologické kožené sněhule s popruhem Orinor
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
676 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Ocieplane Botky Sněžáky Dětské s Ozdobnými Frédzlami Nimia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské kozačky s kožešinou a šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
652 Kč
Made in EU
od 901 Kč –36 %
Dětské mládežnické sněhule s teplou výplní Mireya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 574 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
716 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou medvěd Jovellea
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
716 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–36 %
Ocieplane Lakierované Botky Dětské Big Star MM374147
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 001 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské sněhule Lee Cooper LCJ 25 10 3781 Dětské boty
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
736 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
469 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
