Dětské sněhule s polstrováním z kožešiny Big Star SS374020
Kód: BO-39125-K BO-39125-O Zvolte variantuSouvisející produkty
od 385 Kč –52 %
Letní sandálky pro miminko s mašlí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 183 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandály Lee Cooper LCW-25-34-3569K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
667 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
754 Kč
od 883 Kč až –50 %
Dívčí sandály s copánky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 442 Kč
Made in EU
707 Kč
–36 %
Dětské sandály se suchým zipem srdce Havana
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
450 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky ozdobené květy s uzavíráním na suchý zip, Fagossa
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Lakýrované dětské sandálky s mašlí na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
542 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
555 Kč
Made in EU
917 Kč
–36 %
Dětské Sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Orretta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
584 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dívčí páskové sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 351 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Detailní popis produktu
Dětské zimní boty od Big Star jsou spojení módního vzhledu a funkčnosti na zimní dny. Vyrobené z ekologického semiše a zateplené tlustým, měkkým kožíškem, zaručují teplo a pohodlí i v nejchladnějších dnech, zatímco gumová podrážka poskytuje dobrou přilnavost a bezpečnost při hraní na sněhu nebo ledu. Stylový vzhled umožňuje, aby boty skvěle ladily s zimními outfity dítěte. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
30-19/31-19,5/32-20/33-20,5/34-21,5/35-22cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/39124.mp4 |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 9,5 cm dla rozmiaru 30 |
| Horní šířka: | 12 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 27 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Celková hmotnost v gramech: | 990 |
| Typ izolace: | Ano |
| Pohlaví: | Dívky, chlapci |
| Bohater: | - |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Botky Ocílené s Zipem Goopy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
742 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
dětské sněhule Big Star KK374244
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
867 Kč
Made in EU
1 741 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 109 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské teplé sněhule Big Star KK374242
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
736 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
469 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
od 951 Kč –36 %
Dětské Brokatové Botky Oceněné Suwakiem Multikolor Saussa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 606 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–36 %
Ocieplane Lakierované Botky Dětské Big Star MM374147
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 001 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
2 295 Kč
–36 %
Dětská Trapery Memory Foam Big Star KK374158
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 462 Kč
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské mládežnické teplé sněhule Roofy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
760 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské Boty S Zipem Oceněné Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
