Dětské Ocouvané Botky Sněžáky Vavena
Kód: BO-28506-70 BO-28506-K Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 449 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
923 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
od 983 Kč až –50 %
Kožené sandálky pro dívky na léto a plážové hry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
Made in EU
842 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Přezkou S Květinami Nestalee
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
537 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
608 Kč
Made in EU
1 188 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
757 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dívčí sandály se zlatým detailem Lunessa
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
608 Kč
Made in EU
723 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
461 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandály Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
621 Kč
Made in EU
842 Kč
–36 %
Dětské Gladiátorské Sandálky S Páskem V Multibarevném Designu Radovia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
537 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
533 Kč
od 427 Kč –52 %
Dívčí sandály různé varianty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 204 Kč
Made in EU
1 053 Kč
–36 %
Dětské sandály Lee Cooper LCW-25-34-3569K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
671 Kč
Made in EU
855 Kč
–36 %
Dětské sandálky ozdobené květy s uzavíráním na suchý zip, Fagossa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
545 Kč
Detailní popis produktu
Boty sněhové dětské usazené na podešvi z gumového materiálu. Vnitřek zateplený tlustým kožešinovým materiálem, který ochrání vaše dítě před chladem. Módní sněhové boty jsou ideální volbou pro vaše dítě na chladnější dny! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
19-12,5/20-13/21-13,5/22-14/23-14,5/24-15/25-15,5/26-16/27-17/28-17,5/29-18/30-19cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/28506.mp4 |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Horní šířka: | 8 cm pro velikost 19 |
| Vrchní výška: | 7,5 cm pro velikost 19 |
| Platforma/Podrážka: | 1,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 17 |
| Výška zboží v centimetrech: | 9 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 17 |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Další barva: | hnědý |
| Materiál: | ekologická kůže |
| Celková hmotnost v gramech: | 433.5 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
Made in EU
1 279 Kč
–36 %
Dětské Boty S Zipem Oceněné Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
815 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s podšívkou z kožešiny Benigna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
679 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Lakované boty dívčí zateplené kožešinou na zip Evaliraea
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
731 Kč
–36 %
Dětské sněhule boty zateplené s flitry ERebbica
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
466 Kč
Made in EU
1 659 Kč
–36 %
Dětské zateplené Traperky Botky Askya
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 057 Kč
Made in EU
2 108 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 343 Kč
Made in EU
1 082 Kč
–36 %
Dětské Boty Lakovane Se Zipem Tibbie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
689 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–36 %
Sněhule boty dětské zateplené kožešinou Adelane
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
720 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské teplé sněhule Big Star KK374242
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3774
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
843 Kč
Made in EU
1 026 Kč
–36 %
Dětské kozačky s kožešinou a šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
654 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–36 %
Vysoké Teplé Dětské Sněhule Se Stažením Lee Cooper LCJ-24-44-2842K
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
931 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
