Sněhule s fleecovou podšívkou Bessie
Kód: BO-29597-8 BO-29597-97 BO-18087-9 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské sandálky Na suchý zip vonící ZAXY LL385002
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
1 047 Kč
–47 %
Dívčí lesklé sandály na nízkém podpatku Nelly - 31
Skladem v Praze
(1 ks)
549 Kč
od 1 130 Kč až –50 %
Dětské římské sandálky pro dívky, plochá podešev
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 565 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s květinami Multikolor Tinette
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star RR374520
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Batman Grendene Kids JJ385049 Grey
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
od 379 Kč –52 %
Měkké dětské sandálky na suchý zip pro první krůčky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 181 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
754 Kč
Detailní popis produktu
V chladných dnech se vyplatí postarat se o pohodlnou a teplou obuv pro naše děti, takže tyto sněhule jsou ideálním řešením. Vnitřek pokrytý zateplením v podobě kožešiny. Ozdobný knoflík na boku. Svršek je vyroben z ekologické kůže, takže se nemusíte bát, že by dítěti rychle zmokly nohy. Protiskluzová podrážka. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
20-13,5/21-14/22-14,5/23-15/24-15,5/25-16 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Vrchní výška: | 9 cm pro velikost 20 |
| Horní šířka: | 10 cm pro velikost 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Délka zboží v centimetrech: | 20 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 24 |
| Celková hmotnost v gramech: | 880 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
555 Kč
Made in EU
1 741 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 109 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
1 608 Kč
–36 %
Dětské sněhule na zip Big Star SS374031 Šedo-
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 025 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Zateplené dětské sněhule na zip Big Star OO374073
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
987 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené dívčí botky s leopardím vzorem Nelanna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
od 970 Kč –36 %
Dětské Ocásané Sněhule Leonora
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 618 Kč
Made in EU
od 1 451 Kč –36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zip Lee Cooper LCJ-24-44-2864K
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 925 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené Traperky Botky Askya
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské kozačky s kožešinou a šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
652 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s květinami zateplené kožešinkou Palina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
1 957 Kč
–36 %
Zateplené zimní boty pro chlapce Lee Cooper LCJ-23-01-2059
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 247 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty sněžníky Multikolor Gooby
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Dětské trekové boty zateplené na suchý zip Big Star OO374181
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 136 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
