Dětské sněhule na zip Big Star SS374031 Šedo-
Kód: BO-39544-K BO-39544-M BO-39544-O BO-39544-Q BO-39544-S BO-39544-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star NN374232
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
918 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Lakýrované dětské sandálky s mašlí na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
542 Kč
od 883 Kč až –50 %
Dívčí sandály s copánky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 442 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky ozdobené květy s uzavíráním na suchý zip, Fagossa
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
Made in EU
1 468 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star LL374194
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
935 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Made in EU
835 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
532 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sandály Na Nízkém Podpatku Ainare
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandály Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule Big Star jsou ideální volbou na zimní dny. Jsou vybaveny podrážkou z gumového materiálu, která zajišťuje skvělou přilnavost a stabilitu na kluzkém povrchu. Vnitřek je vyhřívaný. Přední zip usnadňuje oblékání a lem umožňuje dobře přizpůsobit botu noze, chrání před chladem a sněhem. Teplé, pohodlné a praktické – poslouží při každodenních procházkách i bezstarostných zimních hrách na čerstvém vzduchu. Při výběru velikosti prosíme řídit se tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/39544.mp4 |
| Zapínání: | Zip, Stahovák |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Zateplené, z ovčí kůže |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 17 cm dla rozmiaru 30 |
| Horní šířka: | 14 cm pro velikost 30 |
| Délka zboží v centimetrech: | 31 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 28 |
| Typ izolace: | Ano |
| Bohater: | - |
| Pohlaví: | chlapec |
| Celková hmotnost v gramech: | 1736 |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Dětské turistické boty na suchý zip Pavisse
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Dětské zimní boty Chlapci Lee Cooper LCJ-25-44-3943K
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
925 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Dětské trekové boty zateplené na suchý zip Big Star OO374181
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 136 Kč
Made in EU
od 872 Kč –36 %
Zateplené Dětské Sněhové Boty Lamy Esandira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 555 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské zimní boty sněhule na suchý zip Darlene
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
667 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Zateplené Dětské Sněhule Traperky Big Star OO374049
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
987 Kč
Made in EU
2 151 Kč
–36 %
Dětské a mládežnické sněhule s kožešinou D Franklin DFSH370011
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 370 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Teplé dětské sněhule s vázáním Asija
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
618 Kč
Made in EU
1 162 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
740 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–36 %
Dětské sněhule s polstrováním z kožešiny Big Star SS374020
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
777 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské sněhule pro dívky s kožíškem a stahovák Lee Cooper LCJ-25-10-3778
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
881 Kč
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské sněhule s brokátem Sulinne
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
760 Kč
Made in EU
2 018 Kč
–36 %
Dětské zateplené kozačky na zip Big Star KK374178
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 285 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
2 098 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 336 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
