Zateplené boty sneakers dětské na suchý zip Big Star SS374072
Kód: BO-38799-K BO-38799-M BO-38799-O Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dívčí páskové sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 351 Kč
Made in EU
707 Kč
–36 %
Dětské sandály se suchým zipem srdce Havana
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
450 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
917 Kč
–36 %
Dětské Sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Orretta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
584 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
1 047 Kč
–47 %
Dívčí lesklé sandály na nízkém podpatku Nelly - 31
Skladem v Praze
(1 ks)
549 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
555 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
od 379 Kč –52 %
Měkké dětské sandálky na suchý zip pro první krůčky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 181 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Mašlí Se Zapínáním Na Suchý Zip Wistala
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
599 Kč
Made in EU
931 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip se střapci Missy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
593 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip s pruhy Sammy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
559 Kč
od 983 Kč až –50 %
Kožené sandálky pro dívky na léto a plážové hry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
od 732 Kč až –50 %
Dívčí sandály na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 366 Kč
Detailní popis produktu
Dětské botky od značky Big Star jsou ideální volbou na chladnější dny. Vyrobené z eko kůže, zajišťují trvanlivost a komfort. Model se zapínáním na trojitý suchý zip umožňuje snadné obouvání a dokonalé přizpůsobení noze. Vnitřek zateplený obuvnickou vlnou zaručuje teplo a měkká stélka zajišťuje pohodlí po celý den. Skvělé pro každodenní aktivity, tyto botky spojí funkčnost s módním vzhledem. Při výběru velikosti se prosím řiďte tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
30-18,5/31-19,5/32-20/33-21/34-21,5/35-22cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38799.mp4 |
| Další barva: | béžový |
| Zapínání: | Suchý zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 8,5 cm dla rozmiaru 30 |
| Horní šířka: | 7 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 27 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 18 |
| Typ izolace: | Ano |
| Pohlaví: | chlapec |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 891 |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
555 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
992 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské sněhule Lee Cooper LCJ 25 10 3781 Dětské boty
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Trekové Boty Dětské Zateplené Big Star SS374075
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
1 880 Kč
–36 %
Kožené Zateplené Dětské Boty Na Zip S Medvídkem Vinceza 36261
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 197 Kč
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské sněhule s brokátem Sulinne
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
760 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované boty dívčí zateplené kožešinou na zip Evaliraea
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s vyplněním kožešinou Big Star MM374084
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s podšívkou z kožešiny Benigna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zateplené sněhule s rzepem Big Star MM374121
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
2 151 Kč
–36 %
Dětské a mládežnické sněhule s kožešinou D Franklin DFSH370011
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 370 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
