Zateplené dětské sněhule na zip Big Star OO374073
Kód: BO-38740-K BO-38740-M BO-38740-O BO-38740-Q BO-38740-S BO-38740-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Multicolor Kimmi
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
559 Kč
Made in EU
1 111 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
708 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály se zlatým detailem Lunessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Gladiátorské Sandálky S Páskem V Multibarevném Designu Radovia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star RR374520
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip s pruhy Sammy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
559 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
754 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Přezkou S Květinami Nestalee
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
533 Kč
Made in EU
931 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip se střapci Missy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
593 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
od 426 Kč –52 %
Letní sandálky Mary Jane s výšivkou pro batolata
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 203 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Lakýrované dětské sandálky s mašlí na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
542 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
555 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule od Big Star jsou skvělou volbou na zimní dny. Vyrobené z textilního a gumového materiálu, jsou lehké, ale přitom odolné. Zapínání na zip a další stahovací šňůrka vpředu zajišťují snadné obouvání a přizpůsobení noze. Vyhřívané ovčí vlnou, zaručují teplo a komfort i v nejchladnějších dnech. Ideální pro zimní hry venku! Při výběru velikosti prosím postupujte podle tabulky velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38740.mp4 |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Zateplené, z ovčí kůže |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 17 cm dla rozmiaru 30 |
| Horní šířka: | 11,5 cm dla rozmiaru 30 |
| Délka zboží v centimetrech: | 37 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 29 |
| Typ izolace: | Ano |
| Bohater: | - |
| Pohlaví: | Dívky, chlapci |
| Celková hmotnost v gramech: | 1788.33 |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Ocieplane Botky Sněžáky Dětské s Ozdobnými Frédzlami Nimia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Snežné Boty S Vzorovaným Vložkem Zateplené Kožíškem Mirirae
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
618 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské izolované Botky Sněžáky se šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s květinami zateplené kožešinkou Palina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené Traperky Botky Askya
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 052 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dětské lakované boty se spony Chloraia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské ekologické kožené sněhule s popruhem Orinor
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
676 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Zimní trekové boty pro děti na suchý zip zateplené Miravie
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Dětské turistické boty na suchý zip Pavisse
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s izolací Big Star MM374056
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 741 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 109 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Botky Ocílené s Zipem Goopy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
742 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
