Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Kód: BO-28641-98Související produkty
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandály Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Multicolor Kimmi
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
559 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s květinami Multikolor Tinette
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Zip Big Star LL374202
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Přezkou S Květinami Nestalee
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
533 Kč
Made in EU
917 Kč
–36 %
Dětské Sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Orretta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
584 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
555 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
od 436 Kč –52 %
Dívčí sandály různé varianty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 208 Kč
Made in EU
1 468 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star LL374194
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
935 Kč
od 379 Kč –52 %
Měkké dětské sandálky na suchý zip pro první krůčky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 181 Kč
Made in EU
835 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
532 Kč
Detailní popis produktu
Botky pro děti s zipem. Vnitřek je vyplněný příjemným dotekem obuvi. Zapínání pomocí zipu a šněrování. V těchto botkách bude vaše dítě vypadat opravdu úžasně! Ideální na chladnější podzimní dny. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
22-14/23-14,5/24-15/25-16/26-16,5/27-17,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Šněrování, Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 8 cm pro velikost 22 |
| Horní šířka: | 6 cm pro velikost 22 |
| Typ izolace: | Ano |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Další barva: | Černá |
| Délka zboží v centimetrech: | 22 |
| Výška zboží v centimetrech: | 9 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 19 |
| Celková hmotnost v gramech: | 627 |
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
555 Kč
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské sněhule s brokátem Sulinne
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
760 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské sněhule boty zateplené s flitry ERebbica
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
464 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–36 %
Dětské Boty Lakovane Se Zipem Tibbie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
686 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Dětské boty Memory Foam Big Star KK374119
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 368 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty sněžníky Multikolor Gooby
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
2 018 Kč
–36 %
Dětské zateplené kozačky na zip Big Star KK374178
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 285 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Ošetřené dětské boty na zip Bežovo- Dolida
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
809 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou medvěd Jovellea
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
716 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dívčí Botky Sztyblety Ozdobené Džetami Adelie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s podšívkou z kožešiny Benigna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
