Dětské izolované Botky Sněžáky se šňůrkami Mikyla
Kód: BO-28481-7 BO-28481-8 BO-28481-9 BO-28481-95 BO-28481-97 BO-28481-70 BO-28481-K Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 010 Kč
–36 %
Dětské sandálky Lee Cooper LCW-24-34-2600
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
643 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Zip Big Star LL374202
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star NN374232
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
918 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
1 047 Kč
–47 %
Dívčí lesklé sandály na nízkém podpatku Nelly - 31
Skladem v Praze
(1 ks)
549 Kč
Made in EU
576 Kč
–36 %
Lehké pěnové dětské sandály se suchým zipem Asti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
367 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
920 Kč
–36 %
Dívčí sandály s dekorativním detailem Serina
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
586 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Přezkou S Květinami Nestalee
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
533 Kč
Made in EU
502 Kč
–36 %
Papuče Sandálky Dětské NEL 310-5F GOKIDS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
320 Kč
Made in EU
917 Kč
–36 %
Dětské Sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Orretta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
584 Kč
od 385 Kč –52 %
Letní sandálky pro miminko s mašlí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 183 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandálky Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhové boty vyrobené z eko semiše. Vnitřek zateplený silnou vlnou zajistí vašemu dítěti teplo. Boty jsou osazeny na podešvi z gumového materiálu. Zadní část boty ozdobena flitrem. Tento model by měl být nezbytnou součástí šatníku vašeho dítěte!
Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.19-12,5/20-13/21-13,5/22-14/23-14,5/24-15/25-15,5/26-16,5/27-17/28-17,5/29-18/30-18,9/31-20/32-20,5/33-21/34-22/35-22,5/36-23 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Horní šířka: | 8 cm pro velikost 19 |
| Vrchní výška: | 7 cm pro velikost 19 |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 17 |
| Výška zboží v centimetrech: | 9 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 17 |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Další barva: | hnědý |
| Materiál: | ekologická kůže |
| Celková hmotnost v gramech: | 433.5 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
Made in EU
2 295 Kč
–36 %
Dětská Trapery Memory Foam Big Star KK374158
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 462 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Dětské trekové boty zateplené na suchý zip Big Star OO374181
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 136 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
2 098 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 336 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Zateplené dětské sněhule na zip Big Star OO374073
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
987 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule ozdobené květinkami Gracina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dívčí Botky Sztyblety Ozdobené Džetami Adelie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožešinou na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3788
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou medvěd Jovellea
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
716 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–36 %
Ocieplane Lakierované Botky Dětské Big Star MM374147
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 001 Kč
Made in EU
736 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
469 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Dětské podšité boty trapery Walter
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
867 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dětské Sněhule S Kožíškem Crisie
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
701 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zateplené sněhule s rzepem Big Star MM374121
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Trekové Boty Dětské Zateplené Big Star SS374075
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
